Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

malgorzata_s... 16:39, 23 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Irenko ja cały czas podziwiam te twoje remontowe przemiany Nawet miałam ochotę rzucić się na moje meble z kremową farbą ale mnie powstrzymaliJa mam ciemne brązy Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paniprzyroda 16:57, 23 lis 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Irenko, pies szkodnik, trzeba ratować trawę, a ja odkryłam, że nornice w nowym rozpanoszyły sie na dobre, wyjęłam dziś jeżówki bez korzeni. Ciekawe, ile cebul zostawią Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Kindzia 18:02, 23 lis 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie też się nornice panoszą...częstuję je wytrwale
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
monteverde 19:05, 23 lis 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Irenko, pies szkodnik, trzeba ratować trawę, a ja odkryłam, że nornice w nowym rozpanoszyły sie na dobre, wyjęłam dziś jeżówki bez korzeni. Ciekawe, ile cebul zostawią Pozdrawiam.

A pisałam żeby rącznik sadzić albo RODENTOX ( tylko do świeżych korytarzy i nie zasypywać ziemią ) pozdrawiam obie Panie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Mala_Mi 20:34, 23 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszyscy nadrabiają.. ja też... i u mnie słoneczka nie było
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 21:07, 23 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
i u mnie słoneczka nie było


A u mnie było i nawt z tej okazji troche zdjęc zrobiłam bo kolorki od razu ładniejsze. Irenko u Ciebie wszystko piękne jakby zimy nie miało byc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
lilia 21:40, 23 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Milka, gdzie kupujesz cisy?
Jeśli znajdziesz chwilę, to napisz proszę na pw
Pozdrawiam!
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
an_tre 21:55, 23 lis 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Miła ogrodu nie ogarnę, bo nie sposób ale pięknie się przywitam
pozdrowionka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 12:27, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Haniu dbam w miarę możliwości dzięki za życzenia zdrowia, to jeszcze w środę wesprzyj mnie pozytywnymi myślamiteraz w ogrodzie noszę damskie kalesonki pod polarypiękna brzózka, dzięki i za błękit nieba

Ula słonecznie, ale i chłodniej, mimo to nadal plus wiatr tylko jakiś zimnawy...
też zagospodarujesz, wiesz, że jak tu trafiłam, zaczęłam zmieniać niektóre miejsca

Edytko zapraszam, jeśli coś się spodoba, kopiuj

Iwonko no czasami się nie da, samo życie...

Bociuś ta moja sunia rottka, to mnie kiedyś o zawał serca przyprawi!!! wolę aby nie miała takich szalonych pomysłów, jest w trakcie leczenia, już jest prawie dobrzedruga jest grzeczna, nie rozrabia, najwyżej na kwiatkach leżye tam zdolniacha, na You tube się szkolę

moja Vanilka zakupiona we wrześniu w Wojsławicach wygląda tak
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:56, 24 lis 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gosiu i całe szczęście nudno, jak by wszyscy tak samo mieli

Mariola, ślady nornic widzę w trawniku, u mnie one mają doskonałe warunki, aż strach się bać, szkoda jeżówek...

Kindzia u mnie też, na dodatek kret i coś w ziemi, ubijałam wczoraj takie dziwne larwy, nie wyglądały na opuchlaka, chyba że zbyt wczesne stadium...szkoda, że zdjęcia nie zrobiłam..

Aniu kiedyś dużo rącznika miałam, może faktycznie on pomógł, bo na jakiś czas mi nornice zniknęły....chyba powtórka mnie czeka

Mala Mi u nas było, ale i wiało nieźle, pracowaliśmy do późna przy świetle

Bogdzia u mnie sezon nadal trwa, jeszcze nie skończone prace, a tu już święta tuż tuż...za zimą nie tęsknię ani ciut, lubię ją tylko w kurortach i w czasie urlopu, w codziennym trybie życia w dużym mieście, to koszmar i to odśnieżanie, chodnik dla ludzi i u siebie, aby z chałupy wyleź
Wiem, ze trawy dzielimy wiosną, ale dzieliłam już teraz, co będzie okaże się, lepiej więc niech ta zima nie przychodzi

Edytko napisałam

Aniu an_tre, przywitania zawsze są miłe

w tych głowach te carexy najlepiej się trzymają i wyglądają
w innych końcówki ciut brązowieją, czyli te co na rabatach, ale wczoraj dzieliłam i zabrałam z rabat na taras domku, do donic

żurawka Southem Comfort jest wytrzymałą, ma się dobrze, ale zamiera mi Georgia Pech, nie wiem z jakiego powodu, bo wykopałam i sprawdzałam korzonki, nic nie znalazłam
tu przesadziłam liriope variegata, rośnie to tak powoli, ze drugi raz bym nie kupiła, skoro żyje niech zostanie

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies