Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

beata_kulesza 08:01, 30 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Aniu dziękuję za zaproszenie na zlot jednak dla mnie to za daleko. Jednak do ogrodu będę zaglądać. Zdecydowanie bliżej
____________________
Beti - Ogród Beaty
elzbieta_g 08:27, 30 wrz 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Mala_Mi napisał(a)





piękna kępa, a ja widzę, że ktoś tam za nią rybki łowi
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Luki 10:14, 30 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu i widzisz jak to wyprawa w odpowiednie miejsce jest w stanie zmienić spojrzenie na ogród no mogę tylko powiedzieć nareszcie

No i super było się znowu zobaczyć i prywate zostawiam


Ja już zacieram łapki na lipiec
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
yolka 10:17, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Luki napisał(a)
Aniu i widzisz jak to wyprawa w odpowiednie miejsce jest w stanie zmienić spojrzenie na ogród no mogę tylko powiedzieć nareszcie

No i super było się znowu zobaczyć i prywate zostawiam


Ja już zacieram łapki na lipiec

oto sposób na odmłodzenie - rewelacja. Pozdrawiam obojga
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Pszczelarnia 10:26, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anek, astry to ostatnie kwiaty jesieni (czyli marcinki), jesteś pewna, że zawilce? . Mam Watanabe ale mała jeszcze. Odebrałaś ver.?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
GabiK 10:38, 30 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aniu, rzadko piszę, ale ty tak lecisz, że zanim komentarz stworzę, to jesteś 20 stron dalej, a ja nie chcę pisać, jak nie wiem co się dzieje.

Przeczyłam u Motylka, że masz ochotę na Szmitów (swoją drogą, nie było u nich sierpniowego spotkania, mam nadzieję, że wiosną się zbierzemy).
Jakbyście mogły się wyprawić na cały weekend, to proponuję to połączyć z wizytą u mnie. Nawet 4 osoby mogłyby się przespać. Dojechać do Szmitów, potem z nami do nas, odpocząć, pogadać i spokojnie w niedzielę pojechać z powrotem.

Przemyślcie dziewczyny.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
lojalna_ 10:44, 30 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ło matko i Wy fajni i widoki cudne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Anita1978 10:49, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja własnie miałam podobne odczucia w Wojsławicach- że Twój ogród podobny..... a byłam w W pierwszy raz!
Ja na szczęście też dola po powrocie nie załapałam patrząc na swój ogródek, dosadziłam to co kupiłam - trawki i zawilce i myślę sobie że nie jest źle! Wiadomo, że nie to co u ciebie czy w W , ale to MÓJ ogródek i dlatego jest dla mnie wyjątkowy. Mam tak jak zrobię własnymi łapkami, a jak rośnie to cieszę sie jak dziecko!
Dzięki tobie zakupiłam zawilce- piękne są!
Buziaki!
____________________
ogródek Anity
grazyna 10:50, 30 wrz 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Aniu, doczytałam o wrotyczu dalmatyńskim, który kupiłaś i... aż żal, że tak mało Piękny jest! Będę szukać!

Ale przyszłam Ci podpowiedzieć o róży Lady of Shalot (chyba masz na nią chęć) - jest piękna (krzak zgrabny, kwiat śliczny) i bardzo zdrowa!

____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Anita1978 10:50, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
P.S. Dzięki za motylki! Lubie je! I też jestem ciekawa co sie z nimi dzieje zimą? Czy jedzą ten nektar na zapas? Ale to pewnie Bogdzia nasza wie! Na 100%
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies