Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

GabiK 11:48, 30 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Anito, myślisz, że motylki żyją tak długo, żeby coś robić zimą? Zawsze mi się wydawało, że to krótkowieczne stworzenia.
Też kupiłam 2 zawilce i chyba mam pomysł, co z nimi zrobić.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
malkul 12:44, 30 wrz 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Luki napisał(a)


No i super było się znowu zobaczyć i prywate zostawiam



)



WOW, pasujecie jak ulał
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
mira 14:47, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Twoje Wojsławice oglądam jak tylko to możliwe i cieszę się ,że tak określasz swój ogród, ten nowy worotycz wpadł mi w oko zwłaszcza te białe środki ciekawe, jak się rozrośnie i sprawdzi to wiem na co machniom - ja pamiętam

pozdrawiam jesiennie i słonecznie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 14:54, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
a teraz zobaczyłam zdjęcie z Luki - uff więc - piękne tło za Wami

czytałam że rozchodniki przed liliowcami Cię zafascynowały - hummm tak kuśtykam po ogrodzie i się zastanawiam czy to jest dobre - liliowce teraz najlepiej nie wyglądają a rozchodniki brylują no muszę to przemyśleć bo warto

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:05, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A mnie liliowce i rozchodniki też się nie widzą. Liliowce to jednak sam w sobie bogaty i trudny temat.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kasik 15:18, 30 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aniu- poradź mi proszę.
Muszę przetrzymać do wiosny rosliny, które planuję wsadzic na nową rabatę- hortensje, bukszpany, jeżówki i latrie. CZy mam je zadołowac w doniczkach , czy dziś wsadzić bezposrednio do ziemi i potem przesadzać?Boję się, że jak wsadzę bezposrednio, to potem naruszę system korzeniowy.

____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Margarete 15:22, 30 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Oj rzeczywiście u ciebie "małe Wojsławice " sa, że tez ja sama takiego skojarzenia nie miałam.....

Anek, buziam raz jeszcze - tym razem na odległość, ja zawilce mam tez dzieki tobie - przy czym tego pierwszego do mojego ogrodu dostałam przecież od ciebie osobiście
Posadziłam i rózowego i białego na tle miskantów ML, powinno byc pieknie za rok jak sie zadomowią.

Wiem że nie lubisz ble, ble ale ja jak Mandźen - podziwiam cie że 1000 km zrobiłaś na to nasze ogrodowiskowe spotkanie - zuch dziewczyna !
Tylko z drugiej strony przecież do takich FAJNYCH FORUMEK i FORUMKÓW to dusza sama rwie, i jak by nie jechać ? mus jechać i tyle ...

Czas myślec juz o kolejnym spotkaniu ..gdzie? kiedy? w jakich okolicznościach przyrody ?

Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
GabiK 15:29, 30 wrz 2014

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Przepraszam, my mieliśmy prawie równie daleko, tyle że nie jednego dnia, ale za to z dzieckiem.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Mala_Mi 16:03, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kasiek napisał(a)
A co tam celullit i kurze lapki ...jak i tak jestesmy fajne babki

Photoshop czyni cuda Na zewnątrz oczywiście, a środek się nie zmienia... z wyjątkiem podrobów.

Teraz świat jest piękny bo pogoda letnia .. jak ja to lubię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:20, 30 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madziarzeszow napisał(a)
Aniu jeszcze raz dziękuję za podróż , krótko , bo wiem jak nie lubisz ble ble ble


Może być krótko, może być długo..byle coś było.
Od razu prostuję te "ble, ble, ble".... nie lubię jak zaglądam na wątek, a tam nic się nie dzieje tylko same ble, ble, ble.. i tak przez 10 stron. Rozumiem uśmiechy, bo je sama często zostawiam jako zakładkę, że do tego miejsca doszłam i jestem na bieżąco lub by pokazać, że byłam, oglądałam... było coś co mnie zaciekawiło. Nie mam nic do wpisów nawet "macham" i "odpozdrawiam"..... bo to taki uśmiech... ale jak to jest przez tydzień i nic więcej... pomiędzy zakładkami które goście zostawiają.. to jest "ble, ble, ble". Ale ja po prostu na takie wątki nie zaglądam.... i mi rybka, że ktoś tak spędza czas..to nie mój czas Ani nic ciekawego do poczytania, ani nic do obejrzenia, ani fajnych tekstów (jak u Konstancji, Gierczusi, tu jak zaglądam to by się pośmiać i poczytać)
Jak można to nawet spalony garnek.. daje się czytać na wątku.. do tej pory się śmieje z komentarzy I było merytorycznie A corega i tak kupie, bo garnki często przypalam
I focia by nie było ble ble ble... chociaż jak setny raz wstawiam to samo, to mam wrażenie, że to też ble, ble, ble
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies