Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Madzenka 06:49, 01 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
piękne te Wojsławice pod Rezszowem. A może pokażesz swoją całą kolekcję traw? Jakiś katalog Małych Wojsławic Małej Mi?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lojalna_ 07:32, 01 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tataj jak zawsze szalenstwo, robota i duzo miłej atmosfery swietnie sie te foty oglada
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Milka 12:23, 01 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Masz klimacik u siebie Wojsławice są jedne, ale u siebie masz Rzeszowski parkannowy

Tez jestem ciekawa ile traw nagromadziłaś za te prawie...w styczniu 3 lata, policz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:26, 01 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mala_Mi napisał(a)


Zlot jak będzie to za kilka lat... wiec nie ma pospiechu
Na razie zapraszam na wątek.. i sorki, że do Cię nie zaglądam, ale muszę iść powalczyć łopatą..

I focia.. prawie Wojsławice ... ale nie da się mieć Wojsławic, bo to za dużo do ogarnięcia.. samo koszenie.. masakra.. traktor i jedna osoba od rana do nocy
Przed chwila jednego rozchodnika wyciepałam i posadziłam zawilca od Finki Ale te z foto zostały


To jest piękne, lubię taką kolorystykę
gdzie wyciepałaś rozchodniki?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 12:28, 01 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ania, u Gabrysi małe Wojsławice w temacie liliowców, u Ciebie małe Wojsławice w trawach - pięknie, pięknie. Człowiek cały sezon ogrodniczy czeka, żeby zobaczyć festiwal traw tak pięknie w masie skomponowanych. Mam niedosyt: traw, jesieni, Wojsławic i ogrodów trawiastych.

EDIT, żeby było merytorycznie: masz katalog traw i rozchodników?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lojalna_ 14:17, 01 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gubie sie troche w tych trawach a Ty masz prawie wszystkie . Powiedz mi jesli chce takie srednie a nie wielgachne to których mam szukac... Roplenice... .?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mala_Mi 14:23, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anipla - nie patrze na numer stronki, bo mi to do niczego nie jest potrzebne .. ale mamy okazje razem świętować tysiączek.. bo to juz jakaś okazja

Madżen -moje trawy są często nn i wcale tak dużo ich nie mam.. zimą będziemy pokazywać i katalogować

Jola - jak tak odbierasz wątek..to cel został osiągnięty O to mi chodziło.. miłe i pożyteczne..

Irenka - rozchodnik stoi w wiadrze.. i dumam co dalej.. przestało padać.. może pójdę po południu pomyśleć co dalej..

Pszczółka - liliowców mam chyba więcej niż Gabrysia, do kupy z 40 metrów bieżących Bo ja mam mikro Wojsławice... Acha Gabriela ma możliwość powiększenia swoich Wojsławic a ja już nie Katalog traw i rozchodników kuleje i go nei mam.. tylko kilka zidentyfikowanych I w tym roku rozchodniki są beznadziejne..

Widok z okna na zapłakana różę... ostatki Grahama




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:43, 01 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
lojalna_ napisał(a)
Gubie sie troche w tych trawach a Ty masz prawie wszystkie . Powiedz mi jesli chce takie srednie a nie wielgachne to których mam szukac... Roplenice... .?


Gdzie chcesz je dać? Tzn koło czego, jakie stanowisko, ile miejsca? Czy maja być też zimą czy tylko latem...

Traw jest tak dużo, że głowa boli.... samych rozplenic jest tak dużo, że idzie się pogubić. łatwiej mi napisać jak się o jakaś zapytasz. Rozplenice polecam wszystkie, to piękne trawy. Ale one zajmują sporo na szerokość. Ale mus je mieć koniecznie... nie wyobrażam sobie ogrodu bez rozplenicy, Black Beauty jest po prostu odjazdowa, zerknij do Irenki z Miłkowa, wstawiała ostatnio. Poszperaj w necie jaka wielkość ci odpowiada. I pamiętaj, każda rozplenica jest ładna.
To moja Black.. ale foto kiepskei


Druga konieczna trawa w ogrodzie to miskant chiński. Morning jest wysoki, ale z niższych polecam Kleine Silberspinne .. srebrne kłosy. Podoba mi się a nie mam Yaku Jima, też z niższych,piękna fontanna ewentualnie Adagio

Ze średnich ta jest fajna..trzęślica modra "Variegata" (łac. Molinia caerulea), foto kiepskie. Pisze, że lubi dość mokro, ale u mnie rośnie i na suchym. Szybko startuje po zimie, nie rozłazi się. W słońcu i od strony zachodniej pod drzewem też sobie radzi.
Muszę poszukać lepszego foto

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anipla 14:48, 01 paź 2014


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Ja niestety jak mam zaległości to na stronki patrzę ...i tak się jakoś ciekawie zbiegło Pozdrawiam.
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
lojalna_ 14:51, 01 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jest u mnie takie zdjecie z swierkiem obudowanym i trzema tujami ogladałas je dzisiaj to dwa metry przed swierkami te maja byc najwieksze a mniejsze w rzedzie przy swierkack i choinach kanadyjskich , wszedzie mam słonecznie.


Dzieki za szybka odpowiedz to juz ogólny poglad
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies