Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Moje spełnione marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Moje spełnione marzenie

malgocha1960 20:55, 30 lis 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Dorotko wieczorowo,całusy.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Janina 22:51, 09 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Co u Ciebie słychać? Jesteś chyba bardzo zajęta, brakuje tu Ciebie.Pozdrawiam i całuje.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
dorkow0 08:22, 14 gru 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Kasiu, jeśli tylko będę w stanie, to podzielę się tym co wiem... Pisz, jak potrzebujesz...

Betysiu, dziękuję za miłe słowa, cieszę się, że o mnie pamiętasz...

Kindziu, pozdrawiam serdecznie...

Dajano,dawno nie byłam u Ciebie i muszę zobaczyć jak Ci leci...

Małgosiu, witaj z rana...

Janino, dziękuję za pamięć i już idę zobaczyć co u Ciebie...

Cieszę się, że pamiętacie o mnie... Mam nadzieję, że już będę mogła częściej Was odwiedzać, troszkę miałam problemów, ale na razie się wyciszyły... Zobaczymy co dalej...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
dorkow0 08:34, 14 gru 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Czas u mnie zimowy, temperatura minusowa, i to dwucyfrowa... Ogród przysypany śniegiem, miałam jeszcze okryć niektóre rośliny, ale nie zdążyłam. Mam tylko nadzieję, że sobie poradzą... Przygotowań do świąt jakoś nie mogę zacząć, nawet planów nie mam żadnych... Chyba wszystko kupię... I będą to pierwsze święta sklepowe... O,matko, co ja za bzdury piszę...
Zapraszam do ogrodu, bo tam mi jakoś wszystko łatwiej idzie...








____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
hanka_andrus 08:50, 14 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Róża w śniegu.....boska! Miłego weekendu!A jeżeli i sklepowe? To co..... doprawisz po swojemu i będzie dobrze.Jeszcze tydzień,bigos się zdąży ugrzać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 18:41, 14 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sp[okojnie Dorotko , tak jak pisze Hania jeszcze zdążysz a jak trochę sklepowego by było to też święta będą dobre. Byle zdrowie było no i trochę kasy do tego zdrowia tez potrzebne. Rózyczka rzeczywiście piękna i tak marznie w tym śniegu. Pozdrówka serdeczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dajana 19:01, 14 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3753
Moje róże Dorotko też kwitły ale schowałam je pod długie i gęste gałęzie sosny .Nie miałam sumienia obrywać im kwiatów ani liści Mam nadzieję że przetrwają.Twój ogród nawet zimą ładnie się prezentuje mój też lecz z innego powodu Nie widać ze nic nie mam he,he .Pewnie przygotowujesz się do świąt ,wszystkie mamy pełne ręce roboty Buziaczki przesyłam weekendowe
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Janina 19:46, 14 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Ogród śliczny w śniegu.....świętami się nie przejmuj jeszcze jest trochę czasu, ja też jeszcze nie zaczęłam przygotowań.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
malgocha1960 10:28, 16 gru 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Dorotko,ja w tym roku tez nie mam weny zupełnie z niczym.Z koniecznosci posprzatałam i choinke ubrała,a o jedzenie w ogóle jeszcze nie myślę.Z wiekiem swieta coraz mniej ciesza.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 09:57, 17 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Rewanżuję się odwidzinam i i życzenia świąteczne zostawię.Mniej gonitwy,więcej luzu!Jedzenie nie jest najważniejsze!
Tylko atmosfera serdeczna ,żeby była.
Buziam,hanusiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies