Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Agania 21:50, 04 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Zobacz tutaj na astry, nie wiem czy znasz to jest szkółka prowadząca sprzedaż internetową sadzonek:
http://kwietnik.com.pl/pl/c/Byliny/1/2

W arboretum Bolestraszyce jeszcze nie byłam, oglądałam go tylko w jednym z odcinków Mai w ogrodzie, może w przyszłości

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ewa_k 21:54, 04 wrz 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
viva napisał(a)
Mariuszu, ogród pięknie się rozrasta. W stylu takim jak lubię
Mam do Ciebie specjalistyczne pytanie Czy znasz jakiś sposób na ograniczenie grążeli w stawie naturalnym. Wziął się nie wiem skąd. Dopiero niedawno doczytałam, że on się rozsiewa. Gdybyśmy wcześniej o tym wiedzieli zrywalibyśmy nasienniki, teraz to już plaga. Co robić?


jedni mają za dużo, a innym nie rosną
____________________
Ewa
Mariusz 06:27, 07 wrz 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pszczelarnia napisał(a)
Mariusz, zrobię zdjęcia moich niskch a. dumosum (jak zakwitną) i Ci pokażę. Jak będziesz chciał - wiosną chętnie oddzielę, bo tak należy robić. OK?

Wielkie dzięki, porozmawiamy na pw. bliżej wiosny, też mam coś dla Ciebie, do wymiany.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 06:33, 07 wrz 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Agania napisał(a)
Zobacz tutaj na astry, nie wiem czy znasz to jest szkółka prowadząca sprzedaż internetową sadzonek:
http://kwietnik.com.pl/pl/c/Byliny/1/2

W arboretum Bolestraszyce jeszcze nie byłam, oglądałam go tylko w jednym z odcinków Mai w ogrodzie, może w przyszłości


Dziękuję, wystarczająca oferta jak dla mnie . Dobrze pamiętam jak nagrywano ten odcinek , a Bolestraszyce warto odwiedzić.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 06:37, 07 wrz 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
ewa_k napisał(a)


jedni mają za dużo, a innym nie rosną


Tak to z wodnymi jest, nieprzewidywalne.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
karolina_nowak 14:07, 07 wrz 2014


Dołączył: 24 lis 2013
Posty: 84
Witam, ja do swojego stawu w tamtym roku wpuściłam amury, bardzo ładnie redukują ilość grążeli. Pozdrawiam
____________________
Mariusz 15:25, 07 wrz 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Witaj, dobre wyjście jak nie ma się innych roślin, u mnie najpierw skonsumował rogatka, kotewkę i grzybieńczyka, nieznacznie niszczył lilie wodne i grążela. W stawach z kolekcjami roślin odpada.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Jag_58 16:18, 07 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Mariusz napisał(a)
[/quote
Mariusz dawno mnie u Ciebie nie było ,ale wszystko nadrobiłam te fotki musiałam powtórzyć bo są przeeeeeepiękne !!!!! sama dążę do ,zeby miec takie widoki w ogrodzie ,ale jakoś marnie mi to idzie
jeżówki wspaniałe w ilości jednak jest efekt pięknie to wyglada
pozdrawiam serdecznie i ide dumać jak przerobić rabaty ,zeby choc trochę było jak u Ciebie
____________________
Jagoda
kosolka 20:06, 08 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Mariusz, jak ja się cieszę że mnie odwiedziłeś! Bo dzięki temu mogłam wpaść z rewizyta i zobaczyć kolejny piękny ogród, z takich "co lubię"! Pięknie masz! Przejrzałam tylko kilkanaście stron, ale będę nadrabiać!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
ewa_k 06:21, 11 wrz 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
czy przy arboretum jest punkt sprzedaży roślin? Głównie interesują mnie rośliny wodne.
Chyba uda mi się "zachaczyć" po drodze z Zakopanego do Warszawy.
____________________
Ewa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies