Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Olili 19:28, 27 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Syla napisał(a)


O rany .... sprawdzę z map nawadniających ...
Ok ...wygląda na to że



Od początku żwirku do ogrodzenia w linii prostej jest ok 9m
od początku żwirku do lewej strony ok 5m


Hmmm coś mi nie pasuje te 5m ,skoro samo koło ma 3m srednicy(tak kiedyś pisałaś) a z przodu jest jeszcze szary żwirek i za huśtawką sporo miejsca do żywopłotu się wydaje..?

Sorki za upierdliwość,ale nie myśl,ze ja tak jak Filip z konopi,bo drugi raz wertuję Twój watek....
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
ZielonaAnia75 19:38, 27 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Syluś bardzo dziękuję za instrukcje odnośnie rh. U nas od wielu dni tak jeszcze niepewnie wyjrzało przed sekundą słońce, czaruj, czaruj, bo dobrze Ci idzie
____________________
popcorn 19:44, 27 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Syla, dzięki wielkie za tłumaczenie. Czyli jakiś listek ma zostać u mnie z tym problem, bo pędy się pokładają, od dołu łyse, i jest dobre 25 cm leżącego na skos na ziemi... ścięłam dzisiaj co któryś, zobaczymy jak to będzie rosło. Na razie nie wygląda dużo gorzej
pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Syla 19:58, 27 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Olili napisał(a)


Hmmm coś mi nie pasuje te 5m ,skoro samo koło ma 3m srednicy(tak kiedyś pisałaś) a z przodu jest jeszcze szary żwirek i za huśtawką sporo miejsca do żywopłotu się wydaje..?

Sorki za upierdliwość,ale nie myśl,ze ja tak jak Filip z konopi,bo drugi raz wertuję Twój watek....


Podałam wymiary od punku zawężonej części łezki do ogrodzenia nie do żywopłotu w liniach prostych ... Takie mam wymiary , nie wiem co Ci się nie zgadza ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:59, 27 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ZielonaAnia75 napisał(a)
Syluś bardzo dziękuję za instrukcje odnośnie rh. U nas od wielu dni tak jeszcze niepewnie wyjrzało przed sekundą słońce, czaruj, czaruj, bo dobrze Ci idzie


Pogoda mnie dobija bo nie mogę się ruszyć do ogrodu i zabrać za chwasty ... Nie lubię zimna a dzisiaj wyjątkowo chłodno ... Ale będzie ciepło , no kiedyś będzie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 20:34, 27 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)


nie nożyce tylko piłę jeszcze nie ... czekam na sprzyjające warunki ..

jaką kupiłaś ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 20:37, 27 maj 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)

jaką kupiłaś ?


Oluś jak rozpakuję to wstawię fotkę ... To bosch na akumulator ... Gdzieś w garażu leży jeszcze nierozpakowany . M go wypatrzył i zakupił .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
andziurex 20:40, 27 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Syla napisał(a)


Przekwitły kwiatostan mus usunąć i tego się trzymaj ... Nie wytłumaczę Ci mądrze dlaczego , tak należy
Młode przyrosty listków zostaw !!!!! jeśli chcesz aby roślina rosła wyżej !!!! Zakwitnie !!!!!


No mnie w ogrodniczym pan kazał obrywać przekwitłe kwiatostany coby roślina nie wysilała się w produkcję nasion ( nie są nam chyba potrzebne) tylko w liście i nowe pąki na przyszły rok. Nie miałam pojęcia że przyrosty też można obłamywać. Moja zembla jeszcze nieduża, w przyszłym roku ją połamię.
____________________
Ania
Sebek 20:57, 27 maj 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Uwielbiam tą ścianę Z czarnymi otoczakami będzie bosko

Jak czytam Waszą dyskusję o trawniku to dochodzę do wniosku, że mój zielony trawnik to jedno wielkie chwastowisko... Jak żyć? I gdzie tu litość, a gdzie miłosierdzie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Olili 21:01, 27 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Syla - dziękuję ! Na tym poprzednim zdjęciu jakoś nie skojarzyłam,że tam jest przewężenie tej rabaty,wzrok uciekał mi aż do samego rogu działki i wnioskowałam,że taka szeroka jest cała rabata. Drugie zdjęcie które wkleiłaś "oświeciło" mnie
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies