Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Ewik 09:35, 16 sie 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
wow, cudny ogród, zajrzałam kilka stron wstecz, idę czytać od początku, trochę zajmie czasu
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
malkul 12:04, 16 sie 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Syla - a hakone to przez podział mnozysz czy jak?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 12:31, 16 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla jak Twoje hakone radziły sobie w suszy? Bo u mnie to były najwrażliwsze trawy, praktycznie tylko je musiałam podlewac bo sie zawijały w rulony. Czy w kolejnych latach, gdy są dobrze ukorzenione to tez sa takie wrazliwe na niedobory wody?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malkul 13:14, 16 sie 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Madzenka napisał(a)
Syla jak Twoje hakone radziły sobie w suszy? Bo u mnie to były najwrażliwsze trawy, praktycznie tylko je musiałam podlewac bo sie zawijały w rulony. Czy w kolejnych latach, gdy są dobrze ukorzenione to tez sa takie wrazliwe na niedobory wody?


u mnie mam zieloną hakone w cienistej rabacie i radzi sobie zupełne bez podlewania nawet w tegorocznych upałach. jest przepiekna.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Piorunek 12:36, 18 sie 2015


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 226
Syla napisał(a)

Witaj! Piękny ogród! Mam pytanka:
1.Co rośnie między żywopłotem a żurawkami po prawej?
2.Zauważyłem u Cb brzozy. Jakie to gatunki/odmiany? Są piękne, ale boję się ich wielkości, dlatego waham się nad posadzeniem
____________________
Konieczki 13:16, 18 sie 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Aż dech zapiera, no przecudnie. I to tak niedaleko mnie.... kiedyś się wproszę na spacer OK?

Ps. Edytuję aby dopisać, że Twój ogród jak się pozna jego historię od początku (była to dla mnie ucząca lektura do której będę z miłą chęcią powracać) pokazuje że trud włożony (koszty pomijam ) opłaca się. Pamiętam jak pisałaś o bolącym kregosłupie i czułam ten ból wraz Tobą wyobrazając jak przekopywałaś te hektry. Pamiętam jak chłopcy Ci pomagali. I cierplowość z którą czekałaś na ogród zimowy i altanę. Od Ciebie się tej cieprliowści uczę .
____________________
Zielonym do góry... :)
lindsay80 14:06, 18 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sylwia, czy te jeżówki to green jewel? One zrobiły się białe, a nie seledynowe jak w poprzednich latach?

____________________
Tu ma być ogród :)
popcorn 14:57, 18 sie 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jak mnożysz hakonki? przepięknie dopiesczone wszystko u Ciebie Masz pomocników, chyba nie dałabyś rady tego sama ogarnąć??
____________________
Mój nowy ogródek
Elik 21:30, 20 sie 2015


Dołączył: 11 sie 2012
Posty: 415
Sylwia, Oglądam zdjęcia z wielkim uśmiechem a takie PRZED i PO na jakie trafiłam – uwielbiam. Poza tym ogród to niekończąca się opowieść. Zawsze jest czas i miejsce by pozmieniać, poprzesadzać, nawet jak jest już cudnie.
A w ogóle to mnie pociesza ciut, ciut, że Twoje Anabelki leżą. Nie żebym się z tego cieszyła, ale lepiej mi na duszy, że nie jestem sama. Moje też po wichurze i ulewach też poległy i chyba je jeszcze przypaliło.
____________________
Pozdrawiam, Ela Mazurkowo
ogrodrenaty 23:53, 28 sie 2015

Dołączył: 08 sty 2015
Posty: 23
Sylwia gdzie jesteś?
____________________
Renata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies