Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

MAD 21:34, 16 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wieczorna dawka piękna zaliczona. Uwielbiam u Ciebie spacerować...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Juzia 21:43, 16 maj 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38817
Syla a jakie to trawki w gabionie???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Syla 21:45, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
LyraBea napisał(a)
Pora złożyć ukłon w stronę Twojej oazy zieleni.
Ech, jaki cudny,dojrzały ogród. Gdy wchodzę do Ciebie, tylko sobie wzdycham. Chciałabym zobaczyć Twój ogród z lotu ptaka.
Na pewno była mowa o brzozach, ale przekonać się przez wątek życia za mało. Mogę spytać jaki gatunek brzozy masz u siebie? Proste wysokie wąskie pnie. Takie widzę u siebie kiedyś. Pozdrawiam.


Cześć Beata Moje brzozy to doorebosy . Jak bym miała taką możliwość to posadziłabym je i po przeciwnej stronie ogrodu . Ale nie zrobię tego - bo ciężko rozstaje się z każdą rośliną . Hmmm to takie chyba wiekowe
Jedyny mankament brzóz to ich rozległy płytki system korzeniowy . Wody pochłaniają dużo i obawiam się o rośliny w sąsiedztwie ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:46, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MAD napisał(a)
Wieczorna dawka piękna zaliczona. Uwielbiam u Ciebie spacerować...


Dziękuję , zapraszam zawsze jak tylko się pojawię
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 21:49, 16 maj 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Będa warzywa Ehhh - aż mi wstyd za moje skrzynie... Ale przynajmniej kosztowały tyle co parę gwoździ

Wolałem pod ogrodem zimowym włochate trawy - ale jak się nie ma co się lubi... Sam posadziłem na miejsce swoich kostrzewy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 21:56, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Juzia napisał(a)
Syla a jakie to trawki w gabionie???


Posadziłam carex everest ... Wiem o nich tyle , że wpadły mi w oko Mam je jeszcze w czarnych donicach ..



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:01, 16 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Będa warzywa Ehhh - aż mi wstyd za moje skrzynie... Ale przynajmniej kosztowały tyle co parę gwoździ

Wolałem pod ogrodem zimowym włochate trawy - ale jak się nie ma co się lubi... Sam posadziłem na miejsce swoich kostrzewy


Wiesz Seba, warzywa to trochę za dużo powiedziane coś tam posadzę i żwirkiem wysypię i siatkę na krety rozłożę ... Trochę pracy jeszcze zostało a przecież ja sie nie śpieszę I domek nowy się składa bo Kuba wymyślił sobie samotnię na świeżym powietrzu tzw happy land . Panowie demontują starą wieżę i na to miejsce wstawiają domek
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monka 22:41, 16 maj 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Cudny ogród !!!!!!!! jak to robisz ? napatrzeć się nie mogę
____________________
Monika ogród i co dalej
22:57, 16 maj 2016
Jak zawsze pięknie
MirellaB 23:19, 16 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Biały rododendron kwiaty już na kompost? Mi się wydaje, że on bardzo ładnie kwitnie. Ja czekam, aż płatki opadną, wówczas dopiero wyłamuję przekwitnięte kwiatostany.
Piękne zdjęcia, ogród jak zawsze mnie zachwyca
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies