Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 21:15, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Różaneczniki NZ i buk nn , który potrzebował kilku chwil aby ruszyć ...



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:18, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380


Było na czerwono a teraz na zielono ..



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:22, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
świerki serbskie w żywopłocie wypuściły nowe przyrosty , poczekam jeszcze chwilunię i w czerwcu zrobię delikatną korektę ponieważ w ubiegłym sezonie solidnie je wyrównałam ... W tym sezonie chyba zaproszę kolegę z piłą mechaniczną , żeby mi górę przyciął ? się zastanowię ...



____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:26, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
oraz żywopłot z choiny kanadyjskiej - lubię to już nie mogę się doczekać żeby ogolić





____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Piorunek 21:27, 20 maj 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 226
Witaj! hakonechloa cudowna. Jaka to odmiana i jak szybko przyrasta? Zauważyłem kulki cisowe. Wiesz jaki to cis? Pospolity, pośredni?
____________________
MAD 21:27, 20 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Mało oryginalnie zachwycę się ogrodem....

Psiak z tulipanem w zębach boski. Ciekawe na co trraz ma chrapkę.

Też gniotłam opuchlaki w palcach. Szkoda, że bez okularów na nosie bo skończyło się aplikacją opichlaka do oka. Niezły rozbryzg miał...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
nicol21 21:31, 20 maj 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Świetnie jest!!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Syla 21:36, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Piorunek napisał(a)
Witaj! hakonechloa cudowna. Jaka to odmiana i jak szybko przyrasta? Zauważyłem kulki cisowe. Wiesz jaki to cis? Pospolity, pośredni?


Witam hakonechloa all gold - czy szybko przyrasta ? mus poczekać dwa , trzy sezony dla pięknego wyglądu , w zależności jeszcze jakie kępki posadzisz .... Co do cisów nie wiem , kupiłam jako kulki nie pytając o odmianę ale po rodzaju igiełek domniemam , że pospolity bezodmianowy (taxus baccata)
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
alis 21:37, 20 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Syla napisał(a)
hakone zachwyca ... mam ją już od dawna , podzieliłam i wszędzie się ładnie przyjęła ...






Piękne widoki, hakone muszę mieć i ja
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Syla 21:40, 20 maj 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MAD napisał(a)
Mało oryginalnoe zachwycę się ogrodem....

Psiak z tulipanem w zębach boski. Ciekawe na co trraz ma chrapkę.

Też gniotłam opuchlaki w palcach. Szkoda, że bez okularów na nosie bo skończyło się aplikacją opichlaka do oka. Niezły rozbryzg miał...


Tej psince należy zakupić lornetkę . Wścibska jak mało kto w naszym domu Kiedyś może uchwycę moment jak wyskakuje na worki i usilnie podgląda co u sąsiadów słychać Młode pędy roślin to dla Tośki przystawka

Opuchlaki w Twoich oczach a mnie się udało zakosztować odrobinkę protein ... blleeee
Ot życie ogrodnika , wszystkiego zakosztuje chce czy nie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies