Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Gabrysia_ 20:43, 03 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ale postępy
...altana super!
Sylwia...właśnie czytałam o burzy jaka przeszła nad Krakowem,mam nadzieję że u ciebie wszystko ok?
____________________
Syla 20:49, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
Sylwia robota się Wam pali w rękach, ale nabrałaś tempa!!!
Podziwiam altanę


w czwartek wchodzą na ogrody zimowe ..... a mnie został nadzór budowlany i bieganie z kawą co by się ludziom chciało chcieć
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:50, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
Ale postępy
...altana super!
Sylwia...właśnie czytałam o burzy jaka przeszła nad Krakowem,mam nadzieję że u ciebie wszystko ok?


tak , ze mną jeszcze ok płynęły sobie rzeczki .... jutro darmowa kąpiel błotna w ogrodzie .... ktoś się pisze .... serwuję darmową kawę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 20:52, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Syla napisał(a)
a przed chwilunią przetoczyła się kolejna burza .... jutro będziemy się ślizgać do altany



Coś czuję że Wicia zalała ta sama burza z innej strony Krakowa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aga_k 20:52, 03 cze 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Dzieje się dzieje na placu budowy Ta pogoda to jakaś masakra, burza okropna przeszła, ogród prawie pływa nawet nie chcę myśleć co będzie jak się takie opady utrzymają do końca tygodnia. Mam nadzieję, że u Ciebie nie jest aż tak źle ?
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Gardenarium 20:53, 03 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Syla napisał(a)


w czwartek wchodzą na ogrody zimowe ..... a mnie został nadzór budowlany i bieganie z kawą co by się ludziom chciało chcieć


To zdanie wprawiło mnie w śmiech ogromny, masz poczucie humoru

a mnie został nadzór budowlany i bieganie z kawą co by się ludziom chciało chcieć
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabrysia_ 20:53, 03 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
U mnie też nie za ciekawie,bo mam darń zdjętą i czekam na lepszą ziemię,ale na działkę nie można wejść,bo błoto straszne,kalosze obowiązkowo
____________________
Magda70 20:59, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Oj...ogród zimowy ruszy!! czekam więc do czwartku...pamietaj o fotkach! Wiem...wiem...pamiętasz...ale gdybyś zapomniala...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Syla 21:48, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardenarium napisał(a)


Coś czuję że Wicia zalała ta sama burza z innej strony Krakowa


Oj tak , tak .... o niekontrolowany poślizg nie będzie jutro trudno .... On również ma lekko pod górkę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:53, 03 cze 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aga_k napisał(a)
Dzieje się dzieje na placu budowy Ta pogoda to jakaś masakra, burza okropna przeszła, ogród prawie pływa nawet nie chcę myśleć co będzie jak się takie opady utrzymają do końca tygodnia. Mam nadzieję, że u Ciebie nie jest aż tak źle ?


Co zmobilizowałam siły na wyjście do ogrodu aby powalczyć z chwastami to na nowo chowałam nos do domu bo pluło z nieba .... Tak ma u nas być hmmm jeszcze ze dwa tygodnie .....?

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies