Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

Loosiuu 18:54, 05 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Przyda się na pewno
Tawułkę ciachnij po kwitnieniu tak o 1/3. Szybko odbija. Potem już ciąć nie musisz.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
gierczusia 19:02, 05 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dzięki Filip .. Aż o 1/3 mówisz..?? Serio ?? Nie zachlastam jej na amen ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
danuta_szwajcer 19:05, 05 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Czytajac o ziemniaczkach i boczku to zaraz glodna sie zrobiłam Tawuła lubi ciecie ale zaraz po kwitnieniu
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Loosiuu 20:44, 05 maj 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
To obetnij tylko te pędy co kwitły, a potem nadaj taki kształt mniej więcej kuli To jej na pewno nie zabije, a nawet wzmocni.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
gusiarz 21:33, 05 maj 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Elżuniu - witam rodki??? czyli po ślonsku kwiaty??? fuj fujaste są w takim razie a łopatka jak czytam, wielofunkcyjna Stron nastrzelałaś, nie do odrobienia... A gdzie twój wiciokrzew - mam chrapkę na takiego jegomościa. Może na moim słupie ładnie by "wisiał"
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
JulkAd 12:41, 06 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Elu, rodek fe paskudny...i w dodatku masz go przed oknem, a łopatka faktycznie podobna do Bentleya....dzięki za zobrazowanie paskudztw mnożących się na naszych biednych rh
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
anna_g 13:18, 06 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)


Nooo , konfiety i wódzię mają , a preparaty na robaki nie ???.., toż to skandaliczny skandal

A gdyby wszystko na na te paskudny działało , to by takiego problemu nie było , ale prawda jest taka że one tak się rozmnażają szybko ,że cieżko to ogarnąć


No to masz odpowiedź - wódzia wszystkie robale wykończy to i innych preparatów nie potrzebują Jak ślimaki można wykańczać "na piwo" to może inne robale można "na wódzię"
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
ka1sia 16:55, 06 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
gierczusia napisał(a)


Kaśko .. A Ty ją tniesz ??.. Bo ja nie ,a Irenka mówi ,że powinnam ...a ja nie wiem kiedy


Tnę, jak przekwitnie przytnij,nie bój się będzie gęsta i śliczna
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
gierczusia 17:44, 06 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
gusiarz napisał(a)
Elżuniu - witam rodki??? czyli po ślonsku kwiaty??? fuj fujaste są w takim razie a łopatka jak czytam, wielofunkcyjna Stron nastrzelałaś, nie do odrobienia... A gdzie twój wiciokrzew - mam chrapkę na takiego jegomościa. Może na moim słupie ładnie by "wisiał"


Aguś ja niestety nie mam żadnego doświadczenia z powojnikami , bo nie mam ani jednego.. Ale za to jestem gorącą zwolenniczką wiciokrzewów.. Mój był kupiony w ubiegłą wiosnę ,ale już przez całe lato kwitł jak szalony a przy mojej glinie niewiele roślin dobrowolnie " współpracuje "... Teraz został przesadzony i już ma pączki kwiatowe.., no i sumie polecam .. Baaaardzo

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:46, 06 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


No to masz odpowiedź - wódzia wszystkie robale wykończy to i innych preparatów nie potrzebują Jak ślimaki można wykańczać "na piwo" to może inne robale można "na wódzię"


Muszem koniecznie zapytać moje opuchlaki czy som pijące

Matko... Ale ja chiba wtedy zbankrutuję
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies