Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 22:44, 07 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Gosiniak napisał(a)
No i wielkie GRATKI!!
Już mnie prawie dogoniłaś

Kosteczka wygląda świetnie,
i zdradź jak przekonałaś tego pakera, że też u mnie w ogrodniczym nie ma takich


Noo mnie się też podoba kosteczka , powiem nieskromnie .. Pakera specjalnie przekonywać nie musiałam (... Ja wiem , czekałyście na opis jakowejś interesującej sytuacji ),,, a tu proza życia .. Wyszła szefowa z biura , powiedziała.. Te , Marek , załaduj to pani do samochodu , gościu się ukłonił i poleciał z paketem do auta ...

A to nie ogrodniczy , tylko skład kamienia , więc dlatego mają tam pakera na wyposażeniu .. Bo jest co dźwigać .. A może on tam nie pracuje , tylko chodzi na " siłownię "
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:46, 07 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
baraga1904 napisał(a)
...
...a ten paker to przystojny chociaż???


Prawdę powiedziawszy bardziej byłam zaabsorbowana kostką niż tym chłopem .. No i porshaka nie miał Aguś , jak " Twój " Holender O polu tulipanów nie wspomnę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 23:17, 07 maj 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Eluśka... Ciebie na chwilę z oka spuścić nie można znowu nadgonić trudno... a tu w dodatku święto na 4 setunię siem ciut spóźniłam. Napisałaś dużo fajnych rzeczy i pokazałaś. Nowy rodek oczywiście fuj, fuj To coś na zieloną ścianę - super - do małego ogrodu bardzo fajne... kosteczka też śliczniusia - z chałwą faktycznie może się kojarzyć (mniam lubię chałwę).
Tą ściągę z rh i ich chorobami to wkleję sobie do siebie oki? warto mieć i wiedzieć.
"przystojny paker" też może byc choc szkoda że to tak mało romantyczna historia
Ela - jaką masz już dużą kobeę? Bo moja ostatnio coś odmówiła współpracy i zatrzymała wzrost - maszkara jedna (znaczy dwie )
I kfiatuch dla Ciebie

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
atena35 08:07, 08 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Dziękuję za powitanko, gratuluję czwartej setki.
Pięknie w tej Twojej doniczce
Uśmiałam się z Twoich wstawek, tylko proszę nie pisz skąd jest Kasper ololo

____________________
Ogród Tosi
Kindzia 14:35, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dziękuję Elu, bardzo !!!


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 14:58, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
atena35 napisał(a)
Dziękuję za powitanko, gratuluję czwartej setki.
Pięknie w tej Twojej doniczce
Uśmiałam się z Twoich wstawek, tylko proszę nie pisz skąd jest Kasper ololo



Witaj Tosiu u mnie ,,, z tą " doniczką " to jak widzisz jest masa zabawy ... Bo ten wątek często powinien nazywać się " śmiechowo "
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 15:00, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Dziękuję Elu, bardzo !!!


Nie ma sprawy Kasiu .. Siedzą grzecznie w holu i czekają na Właścielkę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 15:05, 08 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
A ja przyszłam podziwiać kosteczkę...też bym taką przygarnęła, ale w przypływie amoku jakiegoś lat temu kilka zakupiłam na obrzeża zwykłą kostkę z polbruku i d...a. Teraz trzeba wykorzystać na ścieżynkę lub inne cuś takie paskudztwo.....no dobra, wczoraj zaczęłaś i kiedy koniec?....słoneczka na popołudnie
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 15:06, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Eluśka... Ciebie na chwilę z oka spuścić nie można znowu nadgonić trudno... a tu w dodatku święto na 4 setunię siem ciut spóźniłam. Napisałaś dużo fajnych rzeczy i pokazałaś. Nowy rodek oczywiście fuj, fuj To coś na zieloną ścianę - super - do małego ogrodu bardzo fajne... kosteczka też śliczniusia - z chałwą faktycznie może się kojarzyć (mniam lubię chałwę).
Tą ściągę z rh i ich chorobami to wkleję sobie do siebie oki? warto mieć i wiedzieć.
"przystojny paker" też może byc choc szkoda że to tak mało romantyczna historia
Ela - jaką masz już dużą kobeę? Bo moja ostatnio coś odmówiła współpracy i zatrzymała wzrost - maszkara jedna (znaczy dwie )

Aniu .. Mnie się teź ta zielona ściana podobała a większość rozwiązań jest niestety dość droga.. Może to cenowo będzie bardziej przyzwoite .. Ja teź koffffam chałwę miłością dozgonną .. Moje boczusie tysz

Ściągę wklejaj , oczywiście , bo potem w tym nawale rzeczy ważne się tracą .. Więc wklejaj i na zdrowie

A co do mojej kobei .. Te z ubiegłego roku , które miałam zrobiły dokładnie tak , jak opisałas... Czyli zero wzrostu .. Są nadal dwa liście i ańi milimetra więcej ..za to te z nasion rosną jak szalone .. Czekaj... Zaraz zobaczysz .


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 15:08, 08 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gierczusiu, nasza wesołą kobietko, wielkie gratki na 400
u mnie zjadają lilie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies