Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

Kindzia 19:55, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A ja myślałam, że mój eMuś ma kuku na punkcie ilości drewna Niezłe hołdy u Ciebie.
Ale jak pół wsi mówiło jesienią, że ostra zima widać będzie, teraz powiedział, że dopiero na następną wiosnę będzie zamawiał Aż się zdziwiłam...potrafi w nocy wstawać i lecieć dokładać, żeby nie wygasło. A ja wietrzę, bo przy temp.30 stopni spać się nie da
U mnie też musi być dużo miejsca na drewno, ale jak Wy rzadko palicie, to taki pięknościowy kącik do dumania z ozdobą kuloczkową wystarczy. Stylowy jest!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 20:33, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
U nas jest odwrotnie Kasiu .. Ja siem trzęsę a eMowi gorąco ...

A do pleców mojej drewutni przylega drewutnia sąsiada , więc to hołdy drewna są złudne .., muszę ten skład sąsiada czymś zasłonić .. Dziś zakochałam się w leszczynie .. Takiej skręconej .. Ona podobno nie rośnie wielka , więc na moje gabaryty byłaby w sam raz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kindzia 20:42, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie na wsi, zaraz za naszą działką, jest wielkie pokręcone drzewo, to robinia chyba. Tz. pokręcone wszystkie gałązki ma, zimą pięknie to wygląda. Myślałam, że tylko ten gatunek tak skręca...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bea 20:45, 08 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Macham i pozdrawiam
____________________
Beata W miniformacie
Kindzia 20:45, 08 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Elcia...to, że pali jak dziki, to wcale nie znaczy, że jest Mu zimno!!!!!!! On palić po prostu lubi, nie ma to nic wspólnego z odczuwaniem temperatury
Kaloryfery w domu chyba wywalę i tak nie mają szansy się włączyć Ale podłogówka grzeje i to jest za dużo szczęścia na raz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
GosiaJoanna 20:55, 08 maj 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Fajny ten daszek na drewutni U mnie również sporo drewna potrzebne co roku, szkoda że dach wysoko bo też bym już cos tam cudasowała.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 21:00, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
U mnie na wsi, zaraz za naszą działką, jest wielkie pokręcone drzewo, to robinia chyba. Tz. pokręcone wszystkie gałązki ma, zimą pięknie to wygląda. Myślałam, że tylko ten gatunek tak skręca...


Nieee , nie tylko robinia .. Jest jeszcze ta leszczyna i ona ma dwa gatunki : czerwonolistna i zielonolistna .. No jeszcze wierzba mandzurska i sahalińska .. Tylko one rosną podobno większe ... I właśnie liczę na ten ładny efekt zimą , o którym piszesz .. .. Dereń , o którym dziś była mowa tez chyba będzie bardzo efektowny zimą .. Muszę go jeszcze wylukać i może go od Ciebie zgapię , jeśli pozwolisz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:05, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Fajny ten daszek na drewutni U mnie również sporo drewna potrzebne co roku, szkoda że dach wysoko bo też bym już cos tam cudasowała.


Gosiu .. Moja drewutnia ma wysokość 2.20 ... Jest na końcu tarasu i zależało mi ,żeby ładnie wyglądała a ten dach daje naprawdę fajny efekt ,zwłaszcza jak cosik tam kwitnie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:09, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Elcia...to, że pali jak dziki, to wcale nie znaczy, że jest Mu zimno!!!!!!! On palić po prostu lubi, nie ma to nic wspólnego z odczuwaniem temperatury
Kaloryfery w domu chyba wywalę


Możesz mi te grzejące kolanka wylizingować .. Bo mnie wiecznie zimno .. A jak Chłop palić lubi , to siem trza cieszyć , bo wyobraź sobie , co by było , gdyby nie lubiał ... .. Wieczna antarktyka w domciu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:09, 08 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)
Macham i pozdrawiam


Beatko .. Teź pozdrawiam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies