Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 06:36, 25 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Przyszły moje zamówione krzaczorki
róża drzewkowa exelsa ,jest przepiękna , wiem , że trudna w zabezpieczeniu na zimę , ale warto spróbować dla takiego okazu

Głog dwuszyjkowy szczepiony
Miskant [b]olbrzymi i moja cudowna róża Nostalgia [/b]
Na razie wsadzone tam gdzie miejsce , póki nie znajdę tego najbardziej właściwego

____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:10, 25 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Róże jeszcze piękne
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
zawitka 08:08, 25 wrz 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Madziu spotkanie udane widać po buziakach pięknych Dziewczyn ogród obejrzany i wypatrzyłam u Ciebie periowską --czy okrywasz ją na zimę i kiedy przycinasz teraz czy na wiosnę ??/kupiłam teraz we wrześniu i nie chciałabym żeby zmarzła ????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Madziarzeszow 08:50, 25 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Zawitko perovskie okrywam igłami z choin i gałązkami choiny,a przycinam na wiosnę ,gdy tylko minie ryzyko przymrozków.
Niewiem czy to słuszne ,ale dwa lata jej to służyło
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Margarete 13:33, 25 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
waldek727 napisał(a)

Nie wiem jak Wam, ale mnie się bardzo podoba takie efektowne pokazywanie swojego ogrodu.
Madziu. Pozdrawiam.


Ale złosliwiec.... .......Waldku tu nalezy skupić uwage na hortensji, na trawkach ... a pominąć nasze"tyły"...
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:37, 25 wrz 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Madziarzeszow napisał(a)
Przyszły moje zamówione krzaczorki
róża drzewkowa exelsa ,jest przepiękna , wiem , że trudna w zabezpieczeniu na zimę , ale warto spróbować dla takiego okazu

Głog dwuszyjkowy szczepiony
Miskant [b]olbrzymi i moja cudowna róża Nostalgia [/b]
Na razie wsadzone tam gdzie miejsce , póki nie znajdę tego najbardziej właściwego


Madzia daj znac jak ci sie ten głóg bedzie sparwował, też kiedys chciałam kupic i posadzic - mój mąz zawsze marzył o takim kwitnacym głogu za oknem, mnie on tez sie podoba.....ale tu na Ogrodowisku zarówno Danusia i inni odradzili mi więc sie wstrzymałam i nie kupiłam...że podobno łatwo łapie choroby... teraz nie wiem, kupowac czy nie, sadzic głóg czy inne drzewko.......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 19:31, 25 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A gdzie zakupy???? FOta brak.... i dla Ciebie.. cały dzień nuciłam... rozbawił mnie na calutki dzionek
http://www.youtube.com/watch?v=UXWC6kOpXJE
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
GorAna 19:42, 25 wrz 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Oj długo mnie tutaj nie było....brak mi na wszystko czasu....spotkanie i fotki z niego fajoskie....widać, że fajne z Was dziewczynki, może kiedyś się poznamu
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Madziarzeszow 07:22, 26 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Margarete napisał(a)


Ale złosliwiec.... .......Waldku tu nalezy skupić uwage na hortensji, na trawkach ... a pominąć nasze"tyły"...
Pozdrawiam


Tutaj tło jest najważniejsze
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:24, 26 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Margarete napisał(a)

Madzia daj znac jak ci sie ten głóg bedzie sparwował, też kiedys chciałam kupic i posadzic - mój mąz zawsze marzył o takim kwitnacym głogu za oknem, mnie on tez sie podoba.....ale tu na Ogrodowisku zarówno Danusia i inni odradzili mi więc sie wstrzymałam i nie kupiłam...że podobno łatwo łapie choroby... teraz nie wiem, kupowac czy nie, sadzic głóg czy inne drzewko.......


Spróbuje i dam znać , piękny był pokazany jako dorosły okaz , to była miłość od pierwszego wejrzenia
a róża exelsa jeszcze bardziej ryzykowny zakup , ale z nią naprawdę warto , najpiękniejsze drzewko różane jakie widziałam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies