Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

Madziarzeszow 06:49, 06 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
W sobotę porządki, powycinane bylinowe przekwitnięte i sadzenie części cebulek, a dziś reszta .....

Mam jeszcze 20 szt tulipanów pełnych Angelique i czosnki do posadzenia i zero pomysłu już na nie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Anita1978 08:59, 06 paź 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Mi też zostały czosnki do posadzenia, gdzieś je upchnę, ale gdzie? Oto jest pytanie! Byliny wczoraj trochę przycinałam.....takie małe porządki....róza okrywowa piękna, zobacz na stronie rosarium, rozaria albo RosaĆwik- może rozpoznasz odmianę!
Pozdrowienia zostawiam!
____________________
ogródek Anity
Madzenka 21:30, 06 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja nie mam w ogóle weny do sadzenia cebulek w tm roku... Pierwszy raz od kilku lat tak mam....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madziarzeszow 07:54, 07 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Dzięki Anitko za namiary na strony , róże tylko raz w necie kupowałam i to na all.... Moją exelse , i nostalgię .
Żal robic te porządki , bo pusto na rabatach zostaje i nieodwołanie zapowiada zi..... . Nawet nie wypowiadam tej nazwy brrr
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Madziarzeszow 07:56, 07 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Marzenko Twoje ilości cebulek , to się nawet nie dziwię , ja z 60 nie wiem co zrobić , ale to nie znaczy ,żebym czegoś jeszcze nie kupiła , jak by była fajna oferta
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Margarete 10:36, 07 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ta róża okrywowa to może jest pink fairy...dostałam taka w tym roku wiosna od Bogdzi przy okazji wizyty u mnie w czerwcu....podobnie wygląda jak ta moja.

Trawy masz niezłe - toż to juz trawiszcza, prawie jak u naszej Małej Mi takie wielgasne kępy....a rozplenica sliczna i werbena w duzych ilosciach tez, nie wspominając juz o twoim zwierzaku....milusko wyglada, czy tez ma taki milusi charakter ?

Zakupiona róża - boska, ciekawe czy twoja tez bedzie taka piekna. Zycze ci tego z całego serca
A jak głóg ? Kupiony ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madziarzeszow 07:40, 08 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Małgosiu pink fairy jest jaśniejsza niż moja , ja myślę ,że może Ashamed fairy lub Viking

Oj nie do Ani to mi straszecznie daleko , tego nawet się nie porównuję
rozplenica Moundry 3 rok jest u mnie i jestem nią zachwycona
Charakter też miluśki , ostatnio podrzuconego psiaka przyjął na swoje podwórko

Głóg kupiony , mocno przycięty przez sprzedawcę , więc nawet nie pokazuję , bo kikut został
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Mariusz 07:03, 09 paź 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Widzę, że mamy podobne gusta co do doboru roślin, brakuje mi jeszcze wrzosów, ale też są w planie. Werbeny pięknie się prezentują, pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mala_Mi 15:47, 10 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Focia na avatar.. jestem za Całą Ty Jak w realu.
A ekobordy (są w Trzebownisku duża szkółka).. nacina sie to cieniutkie i daje sie układać w łuki, tam gdzie czerwone kreski można ciąć Najlepiej nożycami do blachy lub piłka do metalu Fajnie sie trzyma bo sztywne jest


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gusiarz 07:58, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Madziu... wczoraj byłam w naszej kwiaciarni... Tam pani Dorotka (już moja znajoma ) ma piękne tulipki, krokuski... Boskie kolory - nawet czarne, pełne tulipany miała. Ale byłam twarda i nic nie kupiłam.... ale dziś po namyśle polecę na pewno . Pójdą do róż!
Miłego łikendu życzę.... u nas na razie mocno mgliście, ale myślę, że słoneczko na chwilę chociaż wpadnie
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies