Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nostalgiczny ogródek shabby chic

Pokaż wątki Pokaż posty

Nostalgiczny ogródek shabby chic

monitka 23:12, 30 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
To tym bardziej podziwiam myślałam że to była wasza pasja a tu nie dość że przypadek to jeszcze zieloni byście w temacie. Fajnie że miał kto wam pomóc. A historie tych koni bardzo smutne ...dobrze że to już przeszłość i że znalazły spokój u Was

Gosiak jeździłaś konno?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
beata0109 23:56, 30 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
kaisog1 napisał(a)
Odważni jesteście! Dobrze jednak, że ktoś Wam chciał pomóc Konie to przecudowne zwierzęta!
Odważni to chyba źle powiedziane Jesteśmy spontaniczni czasami bezmyślni.Bo kto bierze konie po przejściach i na dodatek się na tym nie zna? Mąż się śmiał że i tak było im u nas lepiej niż u poprzednich właścicieli.Na szczeście konie nie są wymagające.Dobry kowal ,weterynarz i dużo cierpliwości to podstawa. Często puszczamy je na trawnik w ramach integracji,chodzą przy domu i jedzą trawę.Zdarza im się zjeść kwiaty, młode drzewka nie wspomnę o lizaniu jęzorem czystych okien.Jutro wrzucę zdjęcie jak prawie wlazły mi do salonu
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
monteverde 00:58, 31 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Beata, miejsce na życie super, domek też i farba na nim , terakota , fee, ja bym wokół domu posadziła niziutkie róże okrywowe może białe?np. Rigo Rosen lub Innocencia?a jak jest na przednówku z karmieniem koni? siano wtedy najdroższe a pod iglaki można podsadzać hosty lub żurawki witaj, a konie to moja dawna miłość

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 14:21, 31 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
beata0109 napisał(a)

Odważni jesteście! Dobrze jednak, że ktoś Wam chciał pomóc Konie to przecudowne zwierzęta!
Odważni to chyba źle powiedziane Jesteśmy spontaniczni czasami bezmyślni.Bo kto bierze konie po przejściach i na dodatek się na tym nie zna? Mąż się śmiał że i tak było im u nas lepiej niż u poprzednich właścicieli.Na szczeście konie nie są wymagające.Dobry kowal ,weterynarz i dużo cierpliwości to podstawa. Często puszczamy je na trawnik w ramach integracji,chodzą przy domu i jedzą trawę.Zdarza im się zjeść kwiaty, młode drzewka nie wspomnę o lizaniu jęzorem czystych okien.Jutro wrzucę zdjęcie jak prawie wlazły mi do salonu


Nie uważam tego za bezmyślność bo poszukaliście najpierw pomocy To jest super, że są tacy ludzie jak Wy - "spontaniczni". Co by sie stało z tymi końmi gdyby nie Wy...?
Że pożerają ogródek to rozumiem ale lizać szyby???? No tego to nie słyszałam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Milka 14:26, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Witaj Beatko, jestem pod wrażeniem twojej opowieści, cudne zwierzaki, a konie uwielbiam od dziecka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beata0109 19:21, 31 sty 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Obiecane zdjęcia moich wszedobylskich zwierzaków, wtedy były tylko dwa konie i koza - już nie ma jej z nami;(





____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
kaisog1 19:24, 31 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
beata0109 napisał(a)
Obiecane zdjęcia moich wszedobylskich zwierzaków, wtedy były tylko dwa konie i koza - już nie ma jej z nami;(




Kuń by sie uśmiał! Boskie!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Janina 19:25, 31 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Super zdjęcia.Pozdrawiam
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
monitka 19:46, 31 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Heh drugie zdjęcie boskie, musze córce pokazać
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
asica 20:06, 31 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Nie, no te koniki w oknie rozbrajają, aż się chce takie mieć.
Piękny teren masz niezłe pole do popisu.
Ja też mieszkam w lubuskim i w lubuskim odwiedzam rodzinę na wsi (w okolicach Parku Narodowego Ujście Warty). Jakże podobny krajobraz widzę u Ciebie
W sprawie ogrodu w stylu shabby chic może zajrzyj do wątków na fotoforum.gazeta.pl; wątki fallli "o tym jak ruderka staje się ładnym domkiem". Może znasz te wątki, co prawda to głównie wnętrza, ale Fallla uchyla też furtkę do swego ogrodu.
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,85002384,85002384,1,2.html?v=2

Wątki zawierają wiele porad dotyczących odnawiania starych mebli podłóg, okien drzwi, skarbnica wiedzy.
A furtka wykonana z użyciem znalezionej na starociach wycieraczki - marzenie. Polecam gorąco, niezmiernie żałuję, że wątek nie jest kontynuowany.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies