Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nostalgiczny ogródek shabby chic

Pokaż wątki Pokaż posty

Nostalgiczny ogródek shabby chic

anna_g 22:00, 06 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Pustych rolek po papierze? Taki masz patent? możesz go ciut przybliżyć, pliss
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
beata0109 22:23, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Jedno dwa nasionka do rolki, pozniej nie trzeba pikowac wsadza sie sadzonkę razem z rolką od razu do ziemi. Papier dobrze się rozkłada . Robie tak tylko z kwiatami . Warzyw ( kapusta, papryka itp) nie sadzę w ten sposób bo nie mam pewności czy rolka nie jest nasączona czymś chemicznym.
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
anna_g 22:48, 06 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dzięki wielkie Fajny pomysł. Ja sobie kupiłam w tym roku takie paletki do wysiewu - plastikowe - też można siać po ziarenku. Ale na taki pomysł nie wpadłam, bardzo ekonomiczny. Wykorzystam o ile udzielisz praw autorskich Dobrej nocy...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 23:15, 06 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
"kolekcja" pustych rolek po papierze rozpoczęta mam już... jedną
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
hanka_andrus 23:51, 06 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zajrzałam,jak te koniki przez okienko! Gratuluję! Przede wszystkim Twojemu M!
Wiele potu musiał wylać w piach tego stawu!No i te zwierzątka! Piękna idea,jak są możliwości/przestrzeń/ trzeba pomagać na ile stać.

Buziaczki!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
aniula 02:15, 07 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Miejsce niezwykłe, bo i ludzie niezwykli...
Miło mi, że do mnie zajrzałaś. Żyjemy w ntak różnych miejscach... ale sentyment do emaliowanych naczyń też mam i związane z nimi wspomnienie z dzieciństwa - stary, modrakowy czajniczek, którym mój dziadek o anielskiej cierpliwości pozwalał mi podlewać każde włożone przez niego do ziemi nasionko...

U nas niestety brak zwierzaków - moje dziewczyny też są alergiczkami więc odpada wszystko, co ma pierze lub sierść. Może kiedyś rybki
____________________
Ania Ogródek na betonie
Madziarzeszow 07:39, 07 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Ja nasionka wysiewam w dużych plastikowych opakowaniach np. po lodach albo w opakowaniach po jajkach , mogą być te zwykłe papierowe lub plastiki , bo takie też się zdarzają ...
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Enya73 08:20, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A ja wykorzystuję puste rolki po papierze toaletowym oraz ręcznikach kuchennych, wypchane gazetami, jako podpałkę do kominka Też świetnie się sprawdza. Ale chyba spróbuję Twojej metody wykorzystania ich do wysiewania Genialne!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Lena 09:42, 07 lut 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Beato ścięło mnie z nóg - co za historia!!!

Wzbudziłaś we mnie podziw i szacunek....cieszę się że dołączyłaś do nas z kolejną piękną historią

Staw,dzieci szalejące,pływające w nim...do tego wiklinowy kosz....to jest raj
A zdjęcie i sam fakt że konie takie udomowione to dla mnie hit

Kolorystyka piękna czerwień,zielone okiennice - ależ wy musicie być wspaniałymi ludzmi!!!

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
beata0109 11:08, 07 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
anna_g napisał(a)
Dzięki wielkie Fajny pomysł. Ja sobie kupiłam w tym roku takie paletki do wysiewu - plastikowe - też można siać po ziarenku. Ale na taki pomysł nie wpadłam, bardzo ekonomiczny. Wykorzystam o ile udzielisz praw autorskich Dobrej nocy...


Nie mam praw autorskich bo sama go ukradłam z jakiejś strony o ekologicznym stylu zycia . Jestem jego propagatorką i cieszę się że ktoś będzię ze mną
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies