Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nostalgiczny ogródek shabby chic

Pokaż wątki Pokaż posty

Nostalgiczny ogródek shabby chic

monteverde 22:03, 08 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Beatko fajnie, że się odnalazłaś, żeby nie Waldek nie trafiłabym, bo zapomniałam nazwy wątku myślę, że z córcią lepiej i będziesz mogła tej wiosny wejść do ogrodu no i my na tym skorzystamy, bo zdjęcia oczywiście wstawisz, pozdrawiam serdecznie wiosennie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
renatamama3 08:08, 09 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Beatko,fajnie,że jesteś ,myślałam,że zlikwidowałaś wątek.Prosimy o zdjęcia,mam nadzieję ,że z córcią ok?.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kachat 11:54, 19 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Dopiero co znalazłam twój wątek, a tu się okazuje, że gospodarz znikł... Beata, wracaj, ludzie cię potrzebują Jak tam córcia? Borelioza to straszna cholera, ale do wyleczenia. Mam nadzieję, że już jest wszystko ok.

Piękne macie gospodarstwo, zwierzaki cudne i szczęśliwe. Ja też mam niespodziankę od bezdomnej kotki, co się przyplątała - urodziła nam na działce na fotelu 3 małe słodkie kocie szkrabiki. Teraz już wyrosły z nich potwory i szukają domów docelowych, ale jakoś ciężko trafić na odpowiednich ludzi. W okolicy działki sami ludzie co o sterylce nawet nie słyszeli, ale po paru latach urabiania sami zaczęli pytać "co to, po co, ile kosztuje" i już większość zwierzaków w okolicy ciachnięta jest. Niestety co roku nowe z innych okolic przybywają.

Jesteście super!
Zostawiam pozdrowienia serdeczne
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 11:55, 19 maj 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Zapomniałam zaznaczyć, żeby powiadomienie przyszło jak się w końcu pokażesz
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
beata0109 21:17, 04 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Naprawdę obiecuję sobie że będę tu zaglądać. Jest ciężko ale walczę o ogród. Z córeczką nadal niewiadoma. Kolejne testy. Życie weryfikuje bardziej ze mnie opiekun zwierzaków niż ogrodnik. Trafiły do mnie maluchy zająców mama zginęła .Karmimy butelką.
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
beata0109 21:21, 04 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
m
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
beata0109 23:18, 04 sie 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256


Wyznajemy zasadę nie ważny gatunek wszystko ma sie na farmie kochać
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
bacha2224 00:14, 05 sie 2015


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Piękna historia ogrodu,cudowni ludzie,pozdrowienia dla chorej córeczki ,będzie dobrze.pozdrawiam Barbara
____________________
Lawendowy kredens
waldek727 04:51, 09 wrz 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
beata0109 napisał(a)

Wyznajemy zasadę nie ważny gatunek wszystko ma sie na farmie kochać



Beti.
Nie chcę używać górnolotnych słów, ale powiedz mi jak można za to co robisz dla tych biednych zwierzaczków nie móc obdarzyć Cię dużą sympatią. Jestem pod ogromnym wrażeniem widząc Twoje otwarte ramiona wobec ludzi, zwierząt i przyrody. W słowniku powinny być umieszczone oddzielne słowa wyrażające uczucia przeznaczone wyłącznie dla takich osób jak Ty. Jestem cały czas dobrej myśli wierząc w to, że niedługo wszystko powróci do normalności i w radosnym nastroju zawitasz ponownie na ,,Ogrodowisku".
Pozdrawiam Was wszystkich.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 02:49, 25 gru 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Nie sposób zapomnieć w tych pełnych ciepła, radości i miłości świątecznych chwilach o tych, którzy tym wszystkim dzielą się wielkodusznie z innymi.
Beti.
Wesołych i pogodnych świąt.
Dużo zdrowia i pogody ducha na co dzień.
Niech Wasze ognisko rodzinne zawsze otacza wiara, nadzieja i miłość.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies