Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nostalgiczny ogródek shabby chic

Pokaż wątki Pokaż posty

Nostalgiczny ogródek shabby chic

anna_g 23:41, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
beata0109 napisał(a)





śliczne...
a te róże naprawdę takie romantyczno-nostalgiczne... lubię...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
beata0109 18:40, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Również czytałam tu wzruszające historie uratowanych zwierząt. My mamy uratowane konie ale posiadamy na to warunki . Nieważne czy zwierzę duże czy małe,każde zasługuje na dobry los .Ludzie którzy mają i kochają kota chomika lub rybkę sa cudowni.Zauważyłam że ludzie którzy kochaja rośliny zazwyczaj kochaja zwierzaki
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
beata0109 19:04, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Gardenarium napisał(a)
O warzywnikach masz dwa wątki i kilka artykułów

Ekologiczna uprawa ogrodu

Tag warzywa[/quot

Prześledziłam - naprawdę wielka skarbnica porad. dziękuję

Ostatnio mąż wyczytał że nasiona niektórych firm sa nasączone silnymi srodkami chemicznym . Podczas uprawy warzyw nigdny nie stosowalam chemii. Moje dziecko jest alergikiem więc wszystko co chemiczne dla niej jest bardzo szkodliwe
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
Enya73 19:35, 06 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj! Wspaniała historia. Uwielbiam takieNie sądziłam, że są jeszcze tacy ludzie, jak Wy Podziwiam
Ja na razie oprócz psa, przygarnęłam jeszcze kotkę, znajdę, ale na coś więcej nie miałabym odwagi

Jak czytałam o stawie, to widzę u Was tak samą determinację , jak u nas. Też mamy staw, dużo mniejszy, niż Wasz, bo i działka mniejsza, no i niestety jest na peryferiach miasta, a nie na wsi, ale też przeszliśmy swoje. Od ugoru pełnego chwastów, nierównego podmokłego terenu, po piękny ogród.
U Ciebie też widzę przeogromny potencjał . Tam dopiero można rozwinąć skrzydła wyobraźni
I dom jest nietuzinkowy, niezwykły Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju Twojego wątku

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
beata0109 21:14, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Enya73 napisał(a)
Witaj! Wspaniała historia. Uwielbiam takieNie sądziłam, że są jeszcze tacy ludzie, jak Wy Podziwiam
Ja na razie oprócz psa, przygarnęłam jeszcze kotkę, znajdę, ale na coś więcej nie miałabym odwagi

Jak czytałam o stawie, to widzę u Was tak samą determinację , jak u nas. Też mamy staw, dużo mniejszy, niż Wasz, bo i działka mniejsza, no i niestety jest na peryferiach miasta, a nie na wsi, ale też przeszliśmy swoje. Od ugoru pełnego chwastów, nierównego podmokłego terenu, po piękny ogród.
U Ciebie też widzę przeogromny potencjał . Tam dopiero można rozwinąć skrzydła wyobraźni
I dom jest nietuzinkowy, niezwykły Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju Twojego wątku

Pozdrawiam serdecznie


Zazdroszczę ogrodu aż trudno uwierzyc że był tam podmokly ugór. Wiele pracy i wysiłku ale za to jaki efekt.
Ja także przygarnęłam we wrześniu maleńką koteczkę podrzutka .I teraz mam trzy koteczki
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
GosiaJoanna 21:27, 06 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam
Zakochałam sie w Twoim magicznym domku, zwierzątkach i w wspaniałym widoku na jeziorko Trzymam kciuki, już jest pięknie a będzie jak u Pana B. za piecem
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
beata0109 21:29, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Dzis pierwszy raz w tym roku udało mi się wysuszyc pranie na dworze a wczoraj była u nas pierwsza burza. Błyskało i grzmiało Więc mogę miec nadzieję że wiosna powoli się rozpoczyna. Postanowiłam pożegnac zimę wrzucając zdjęcia z jej najładniejszych dni


____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
beata0109 21:35, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256




7 stycznia wschód słońca

____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
anna_g 21:43, 06 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
GosiaJoanna napisał(a)
już jest pięknie a będzie jak u Pana B. za piecem


Albo u Pana Boga w ogródku
Pozdrawiam wieczorową porą

Zimowe zdjęcia fajne - wiosenne będą pewnie jeszcze lepsze
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
beata0109 21:50, 06 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
Za piecem czu w ogródku nie ma znaczenia -sielsko anielsko ,przaśny urok wisi
Wszyscy już maja dośc zimy więc myślmy o wiośnie i kwiatkach. Dziś przyszły do mnie pocztą białe aksamitki niskie i wysokie. Będę sadziła je od razu do pustych rolek po papierze toaletowym.
Także pozdrawiam wieczorowa porą
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies