Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Mirka 23:36, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Joasiu tak sobie kombinuję czy nie wysiać tych trawek wcześniej skoro pisałaś że kiełkowały 5 miesięcy. Co o tym myślisz
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
JoannA 17:49, 05 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BusyBee napisał(a)


Cześć Asiu poczytuję u Ciebie co słychać....
Mój ML tez ma 1 kwiatostan niestety dopiero zaczął wychodzić i na pewno już nie zakwitnie...za zimno...a szkoda- była szansa- to była wyjątkowo długa jesień

Nostalgiczne te Twoje jesienne fotki, ale mimo to piękne...
.....mnie nawet nie chce się robić...nie lubię listopada- smutno i buro...cóż- trzeba przeczekać...oby do świąt potem to już z górki
Buziaki

ML juz niestety niezakwitnie, za zimno się zrobiło.
Z nadejścia jesieni to sie nawet cieszę Kasiu. Nareszcie nadrobie zaległości w domu, posprzątam i cos dobrego upichcę. Jak praca w ogrodzie to na inne obowiązki czasu czesto brakuje.
Odpoczynek od ogrodu też jak najbardziej wskazany, wiosną z wiekszym zapałem rszymy do pracy.
Listopad będzie ładny w tym roku, bez pospiechu przygotujemy ogród do zimy
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:51, 05 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mirka napisał(a)
Joasiu tak sobie kombinuję czy nie wysiać tych trawek wcześniej skoro pisałaś że kiełkowały 5 miesięcy. Co o tym myślisz

Mirko,
najlepiej wysiej na próbę część nasion wcześniej. Sama jestem ciekawa jaki będzie wynik wcześniejszego siewu.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mirka 18:11, 05 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Tak zrobię
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Iwk4 20:39, 09 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, nowy awatarek ładny, ale tak się przyzwyczaiłam do poprzedniego, że trudno mi było ciebie zauważyć u Violi. Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
yolka 20:43, 09 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Pozachwycałam się widoczkami ogrodu, a szkółki omijam z daleka, dostaję dziwnego szaleństwa w oczach. Pozdrówka zostawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
JoannA 20:45, 09 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwonko,
stęskniłam się za takimi widokami w ogrodzie i stąd zmiana awatarka
pozdrawiam jeszcze niedzielnie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:48, 09 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
yolka napisał(a)
Pozachwycałam się widoczkami ogrodu, a szkółki omijam z daleka, dostaję dziwnego szaleństwa w oczach. Pozdrówka zostawiam

Ogród z każdym dniem przypomina mi o zbliżającej się zimie. Liście lecą i lecą...
A to szaleństwo w oczach to zaraźliwe jakieś Jolu
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 21:06, 09 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja też w tym roku zachwycałam się zawilcami. Kupiłam w pączkach z ciekawości, posadziłam przy trawkach jak radziłaś, było cudownie
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 21:14, 09 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Ja też w tym roku zachwycałam się zawilcami. Kupiłam w pączkach z ciekawości, posadziłam przy trawkach jak radziłaś, było cudownie

W przyszłym roku powinny bardziej zachwycać.
Usyp im Iwonko mały kopczyk z ziemi bo to ich zima w ogrodzie. To tak profilaktycznie bo one raczej wytrzymałe, ale różnie to bywa.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies