Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Iwk4 00:28, 13 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Nie mogłam spać i przyszłam jeszcze obejrzeć świerki. Piękne i widać różnicę. Dla takich widoków chciałabym je mieć. Tylko co zrobię z nimi za 20 lat? Tego się obawiam. Ale jeśli nie będą większe od mojej jodły, to by mogły być. Jodła wysokością wchodzi mi do sypialni na piętrze
Joasiu, dziękuję za zdjęcia.
Miłych snów.
Mi ostatnio śniła się łąka i obudzić się przez nią nie mogłam. Na rowerze po niej jeździłam i się strasznie zmęczyłam w tych wysokich trawach, hi, hi
____________________
Ogródek Iwony II
Viola 11:49, 13 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Asiu, jak przycinasz serby ? , tylko przewodniki czy gałązki boczne też? Będę swoje na wiosnę też ciachać, ale nie wiem jak to zrobić. Oczywiście przed wypuszczeniem młodych przyrostów, tak ?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
yolka 11:52, 13 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Viola napisał(a)
Asiu, jak przycinasz serby ? , tylko przewodniki czy gałązki boczne też? Będę swoje na wiosnę też ciachać, ale nie wiem jak to zrobić. Oczywiście przed wypuszczeniem młodych przyrostów, tak ?
Też jestem ciekawa ja je ciąć
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
JoannA 17:16, 13 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Wiolu, Jolu
Przycinam tylko gałęzie boczne, przewodnika jeszcze nie cięłam bo mi zależy na wysokości żeby zasłoniły gustowną szopkę sąsiada.
Staram się nadać moim świerkom kształt stożka więc jest z tym troszkę zabawy. Tnę wiosną zanim wypuszczą młode przyrosty.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:23, 13 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Nie mogłam spać i przyszłam jeszcze obejrzeć świerki. Piękne i widać różnicę. Dla takich widoków chciałabym je mieć. Tylko co zrobię z nimi za 20 lat? Tego się obawiam. Ale jeśli nie będą większe od mojej jodły, to by mogły być. Jodła wysokością wchodzi mi do sypialni na piętrze
Joasiu, dziękuję za zdjęcia.
Miłych snów.
Mi ostatnio śniła się łąka i obudzić się przez nią nie mogłam. Na rowerze po niej jeździłam i się strasznie zmęczyłam w tych wysokich trawach, hi, hi

Iwonko,
wielkość świerków możesz ograniczyć cięciem. Serby są piękne i mają jeszcze jedną zaletę, nie chorują.
Piękny miałaś sen Iwonko, taki dla prawdziwej ogrodniczki.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:26, 13 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dorotko,
dziękuję za odwiedziny. Kolorków w ogrodzie coraz mniej, trochę żal ale taka pora roku.
Małgosiu,
na ambrowca kolumnowego miejsce w ogrodzie znajdziesz. Kupuj koniecznie.
Kasiu,
berberyski to moje ulubione rośliny i mus je mieć w ogrodzie. Choćby dla ich ognistego koloru jesienią.
pozdrawiam Was dziewczyny
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
weronika77 18:06, 13 lis 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Brzozy piękne, gorejące widoki z okien sypialni też, zawilce fotogeniczne, i tajemnicze zdjęcie we mgle też się podobać musi.Pozdrawiam Joasiu.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Anabell 23:42, 15 lis 2014


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Joasiu - oczywiście będziesz miała nasionka, już obcięłam kwiatostany.
Mało zaglądam do Was, słabo otwierają mi się strony, muszę wyczyścić kompa nie mam na to czasu.
Po porządkach ogrodowych, teraz obsadzam cebulowymi. Serdeczne Pozdrowienia.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Donia72 10:22, 17 lis 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Joasiu, pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Iwk4 13:46, 17 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
W ogrodzie robi się już jesień drugiego etapu. Liście drzew już nie zachwycają, u mnie wszystkie spadły, jest smutno. Jak u ciebie ? Pozdrawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies