Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 14:31, 17 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Małgosiu buziaki na imieniny :*


O jak miło, dzieki Krysiu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Agania 14:52, 17 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Małgosiu z okazji imienin, spełnienia marzeń, nie tylko ogrodowych oraz kolejnych fajnych niezapomnianych spotkań Ci życzę i żeby te chwile trwały jak najdłużej

Każda jesień jest piękna i osobliwa w tym roku i dla nas i dla roślin, dziękuję Ci za piękny wpis u mnie, zostawiam Ci mojego przebarwiającego klonika z ogrodu i serdecznie pozdrawiam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
polinka 15:14, 17 paź 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Małgoś wszystkiego naj, naj wspanialszego Zdrowych roślinek i dużo wolnego czasu na ogród STO LAT
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
popcorn 17:13, 17 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
najlepszego! pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 22:19, 17 paź 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Małgosiu zdrówka i wszystkiego dobrego , dużo zadowolenia z wnusiów i z ogródka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 15:13, 20 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzieki wielkie za życzenia imieninowe
Aganiu - klonik piekny, dzieki
Bogdziu - motyl na "marcinku" - dziek - moze i ja za rok takiech widoków sie doczekam dzieki "marcinkom" od ciebie
Karolina, Polinka- wielkie dzieki za panmięć o mnie i życzenia....

Wekend spędziłam że tak powiem cmentarnie(porządki) i imprezowo(imieniny) i az wstyd sie przyznać, że nie miałam nawet chwilki czasu żeby iśc do ogrodu....póki co więc ogród oglądam rano przed pracą.....przez szybkę.....a po pracy to juz na ogół robi sie szaro i wcześnie ciemno....

Do posadzenia zostało mi jeszcze troche cebulowych - nie wiem kiedy to zrobię ???!!! Poza tym ogólne porządki na rabatach tez by sie przydały.

Komputer domowy znów mi odmówił współpracy...oj czeka mnie chyba jakis nowy wydatek w związku z tym.....niestety....oby nie teraz....zobaczymy co na to mój pan informatyk zaprzyjaźniony powie.....
Póki co więc ukradkiem zaglądam na forum korzystając z gościnności nie mojego kompa




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Donia72 15:41, 20 paź 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Małgosiu, pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Margarete 10:18, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Donia72 napisał(a)
Małgosiu, pozdrawiam poniedziałkowo

Witaj Doniu, pozdrawiam również
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:25, 21 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jesien za oknami coraz brzydsza i bardziej bura.....na sobote zapowiadaja u na +7 stopni a ja bede sadzic cebule i nową różę - przyszedł wreszcie do naszej Anitki mój zamówiony Leonardo z gołym korzeniem

Liści na trawniku coraz więcej, kolory na rabatach robią sie bardziej szare, bure, róże już stały sie brzydkie, tylko jeszcze marcinki dają troche koloru no i liście zarówno w ogrodzie jak i w tle w lesie przebarwiaja sie cudownie, ale bez słońca to nawet one - mimo że kolorowe ale pozbawione są uroku...cóz listopadowa jesień to chyba najgorsza pora roku - trzeba przetrzymac...bo przecież każdy kolejny dzień przybliża nas do wiosny
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Viola 11:18, 21 paź 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Margarete napisał(a)
Jesien za oknami coraz brzydsza i bardziej bura.....na sobote zapowiadaja u na +7 stopni a ja bede sadzic cebule i nową różę - przyszedł wreszcie do naszej Anitki mój zamówiony Leonardo z gołym korzeniem

Liści na trawniku coraz więcej, kolory na rabatach robią sie bardziej szare, bure, róże już stały sie brzydkie, tylko jeszcze marcinki dają troche koloru no i liście zarówno w ogrodzie jak i w tle w lesie przebarwiaja sie cudownie, ale bez słońca to nawet one - mimo że kolorowe ale pozbawione są uroku...cóz listopadowa jesień to chyba najgorsza pora roku - trzeba przetrzymac...bo przecież każdy kolejny dzień przybliża nas do wiosny


Małgosiu, a jakiego Leonardo zamawiałaś? Nie doczytałam, różowego czy czerwonego?
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies