Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Gardenarium 14:50, 11 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niedługo miną dwa lata . A 6 kwietnia kwitły u ciebie krokusy i bratki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 14:51, 11 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Rozark - pozdrawiam

Krys - buziaki i do miłego, nastepnego spotkania

Polinko - sama nie wierze ze mi sie udało cokolwiek zrobic, ale ....Buziaki dla ciebie !

Dziewczyny czekamy na wiosnę i ruszamy do ogrodów !!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
rozark 19:10, 11 lut 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete,

czekam na twój powrót - kończ już to sprzątanie proszę
____________________
pozdrowionka
Margarete 15:50, 12 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
Niedługo miną dwa lata . A 6 kwietnia kwitły u ciebie krokusy i bratki


Oj tak, tak za taka kwiatowa wiosna z tulipanamimi bratkami mi tęskno

Danusiu - masz racje że to niedługo 2 lata mojej bytnosci na forum, iluż ja tu ciekawych i sympatycznych ludzi poznałam, ile wspaniałych miejsc zobaczyłam ...i na żywo i wirtualnie, ile wiedzy i doswiadczenia ogrodowego nabyłam, jak wypiekniał mój ogród ale nie tylko mój bo przeciez pieknieja tu wszystkie ogrody. A wszystko to za sprawa tego świetnego forum. Fajnie to wymysliłas Danusiu, dzieki raz jescze

A co do kwitnacych tulipanów i bratków...to juz niedługo .......z przyjemnościa wspominam tę późna wiosne w 2013 roku kiedy pojawiłam sie na forum i spotkałam z Wami u Tracza, a sniegi wtedy utrzymywały sie gdzies do połowy kwietnia chyba....a póki co zapowiedzi pogodowe sa na te wiosne bardziej przychylne, więc juz niebawem nadejdzie..
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:51, 12 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
Margarete,

czekam na twój powrót - kończ już to sprzątanie proszę


Rozark - Reniu - miło mi czytac to co piszesz.. ...juz juz finiszuję.......ale jeszcze w ten wekend poremontowe atrakcje mam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Rench 16:13, 12 lut 2015


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Piękna ta zima wasza,przynajmniej sobie tutaj nacieszę oczy śniegiem
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 03:30, 14 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Małgoś, po remoncie może znajdziesz troszkę czasu na zabawę z deku. To potrafi wciągać Ale ja jak spakuję serwetki, to sięgam do nich dopiero następnej zimy Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Madziarzeszow 06:49, 17 lut 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Małgosiu pozdrawiam cieplutko i czekam na jakieś wieści poczynań wiosennych u Ciebie
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Zielona 11:45, 17 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ciociu moja remontowa Rok temu dostałam stipę od Ciebie, a dzisiaj oglądałam pierwszy kiełek własnej
I tak sobie myślę, że czas szybko płynie, że to już rok minął i że... fajnie być na forum.

Bardzo jestem ciekawa, co Ty tam wyczyniasz w tym swoim domku i czy nie ugrzęzłaś w tych remontowych tematach? Wychyl już swoją bujną czuprynę /jej! jak ja lubię Twoje włosy!/, żebyś wiosny nie przegapiła

Uściski gorące, choć nieco chorowite ślę ja. Martucha grypucha
Margarete 11:53, 17 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Rench napisał(a)
Piękna ta zima wasza,przynajmniej sobie tutaj nacieszę oczy śniegiem

witaj nasza rózana Reniu
U as po sniegu juz tylko wspomnienia gdzies po kątach ogrodu pozostały, za oknem regularne przedwiosnie, choc noce z mrozem...i skrobanie auta rano...niestety.....tyle zostało z zimowych przyjemności

Powolutku chyba bedziemy rozkrecac sie ogrodowo....wiosna tuz tuz
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies