Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 12:36, 20 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
MAłgosiu zdrówka życzę i uważaj na siebie Kochana

Oj cześc Paulinko, dawno do ciebie nie zagladałam a ty wpadasz do mnie - to miłe
Dzieki za troske - juz mi troszke lepiej choć ekscesów żadnych na wekend na świezym powietrzunie planuje jeszcze, musze sie doleczyc do końca
jak tam Wasze/nasze plany na sletnie spotkanie ogrodowiskowe połączone ze spływem kajakowym....myslicie cos z Agatą....bo pierwsze sugestie brzmiały bardzo zachecająco...
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:39, 20 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anita1978 napisał(a)
Zaglądam bo powoli budzę się ze snu ogrodowiskowego
Buziaki

Widziałam, widziałam.........juz sie nie moge doczekac normalnego rytmu dnia z ogrodem, ciepełkiem i ......robotą w ogrodzie
Widziałam ze brylowałas po zimowym Karpaczu - zazdroszczę bo ja tez bardzo lubie Karpacz, bo każdej porze roku
Planuj sobie wolne weekendy majowe bo duzo, dużo atrakcji sie szykuje, planowalismy u Krysi i wychodzi że w każdy weekend cos
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:41, 20 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Dobre myśli posyłam. Ja już lepiej. Znacznie. Mam nadzeieję, że Ty też.
Buziak!

Dzieki dobra kobieto........
Wzajemnie ja tobie tez
U mnie juz ze zdrowiem troszke lepiej, jeszcze jakies niedoleczone resztki kaszlu i kataru ale jest juz o niebo lepiej

Biegasz do tego twojego cudnie zaopatrzonego centrum ogrodniczego ? spojrzysz przy okazji czy maja kaline kilimanzaro ? i w jakich cenach ?
Z góry dziekuje !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:43, 20 lut 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
oj dobrze że zdrowiejesz
grypsko panuje wszędzie

Rozark witaj, miło ze wpadasz z miłym słowem do mnie . Dziekuje
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 12:58, 20 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Margarete napisał(a)

Dzieki dobra kobieto........
Wzajemnie ja tobie tez
U mnie juz ze zdrowiem troszke lepiej, jeszcze jakies niedoleczone resztki kaszlu i kataru ale jest juz o niebo lepiej

Biegasz do tego twojego cudnie zaopatrzonego centrum ogrodniczego ? spojrzysz przy okazji czy maja kaline kilimanzaro ? i w jakich cenach ?
Z góry dziekuje !


Małgoś, oczywiście sprawdzę, ale na razie pustki. W marcu pierwsze dostawy chyba. A kalina... była w listopadzie na wyprzedaży. Wysoka na 1m za cenę... 18zł...
ren133 13:29, 20 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margarete napisał(a)

Pewnie że tak
Zrobimy jakies objazdowe po naszych ogrodach w okolicy, latem jak juz bedzie co ogladac
Pozdrawiam


... dobrze, że dodałaś jak już będzie co oglądać. Bo u mnie to na razie tylko tuje i spalona trawa. I tylko przeskakuję z wątku na wątek, oglądam , podziwiam, szukam czegoś dla siebie... Ale im więcej czytam, tym mniej wiem - myślę, że tu jednak potrzeba czasu. Na ogród trzeba mieć pomysł. A ja się ciągle waham...
W tej chwili szukam fajnego drzewa, które chciałabym posadzić w jednej linii na wąskiej rabacie długiej na jakieś 15m (to chyba z 5 takich potrzebuję) - myślałam o klonie lub Umbrze - chodzi mi o to żeby wyróżniały się kolorem na tle tui Smaragd. I tak sobie postanowiłam, że dopiero jak obmyślę jedno to dopiero potem przechodzę do kolejnej rabaty. Wszystkiego na raz się nie da...
Gdybyś miała jakieś pomysły, pisz proszę
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Mala_Mi 15:30, 20 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
O szpecielach u mnie.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 15:33, 20 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Łącze się w bólu.. też zaniemogłam, a pracować trzeba..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Krys 19:22, 20 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu byłam troszke poczytałam i zdrówka zyczę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 19:47, 22 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mam nadzieję, że już zdrowa jesteś Wiosna idzie, dziś widziałam kolejne klucze gęsi, młody zajączek rezyduje w nowym i jakoś mu niespieszno do ucieczki Buziaki.
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies