Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

jankosia 14:51, 20 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Margarete napisał(a)
Poza tym odwiedzilismy cudny ogród Anuli w którym też było wiele do podziwaiania, ale bnajwieksza uwagę skupił na sobie chyba nowy podest/taras i jego otoczenie


chociaż różanka to chyba mój numer 1 w tym ogrodzie..... róże z lawendą, delikatnymi trawami i do tego brzoza a na końcach rabaty formy pienne w bukszpanowych "skarpetach"


dyskusjom nie było końca



Anula dzieki za mozliwość odwiedzenia twojego ogrodu !


Małgoś, o ten mi właśnie chodzi
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Margarete 16:05, 20 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ach o Anuli ogród - to jest sąsiadka Danusi naszej szefowej, że tak powiem za plecami danusiowego ogrodu, Anuula to super babka,choć rzadko obecna na forum a ogród ma ...sliczny, dojrzały i taki jak by tu powiedziec "z duszą"
Tu jest link do niej : http://www.ogrodowisko.pl/watek/745-moj-maly-raj-na-ziemi
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:11, 20 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
WIOSNA ! WIOSNA ! HURRA!!!
Dzis wieczorem ma juz przyjśc- kalendarzowa czy astronomiczna póki co a na ta prawdziwą pewnie jeszcze przyjdzie poczekac ale juz bliżej niz dalej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 16:48, 20 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Przyjść przyjdzie, ale na razie z ochłodzeniem niestety... Już dzisiaj był u nas chłodniejszy dzień. Ale liczę na to, że od przyszłego tygodnia temperatura będzie tylko rosła
popcorn 17:37, 20 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zagladam, pokaz posadzona kuleczke info nt alych buksikow u mnie!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 12:45, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Przyjść przyjdzie, ale na razie z ochłodzeniem niestety... Już dzisiaj był u nas chłodniejszy dzień. Ale liczę na to, że od przyszłego tygodnia temperatura będzie tylko rosła

U nas dzis pewnie tak jak w całej Polsce rano były pozostałości sniegu choc teraz jest już słonecznie ale zimno, pospacerowałam tylko po ogrodzie, strzeliłam kilka fotek i wróciłam do ciepełka....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:51, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Zagladam, pokaz posadzona kuleczke info nt alych buksikow u mnie!
pozdrawiam!


Karolcia, nie wiem kiedy je posadze, może we wtorek jak sie ociepli, dzieki za sygnał o kulkach

Bogdziu dzięki wielkie za sygnał o Genie.....pojechałam do Obi i..........kupiłam, bo sama mnie wołała, kup mnie...kup mnie.... teraz myślę gdzie ją usadowić co by miała zaciszne miejsce bo tak lubią magnolie, co by miała wystarczające miejsce bo to jednak kawał rośliny z niej będzie i co bym ja ją z okien dobrze widziała kwitnącą bo na ogół w czasie kwitnienia magnolii bywa chłodno i nie zawsze spędza się wtedy czas w ogrodzie.....mam zagwozdkę, nie miała baba kłopotu - kupiła sobie kolejną magnolie....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:54, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A teraz dzisiejsze widoki ogrodowe .............na początek iryski....



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:58, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I oczywiście krokusy............niektóre juz niestety przekwitają....






____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:00, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ciemierniki w pełni kwitnienia..........


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies