Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 01:20, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Mam moją Genie
ściskam

Lecę oglądać ją u ciebie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 15:34, 26 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)

Ba....2 lata myślenia i ...jest
Pozdrawiam!


Warto było, bo ta magnolia jest śliczna, ja tez zaczynam o niej myśleć, zejdzie mi, bo musze miejsce znaleźć,bo mi miejsca juz brak
4 rok już czekam na kwiaty magnolii parasolowatych, mam je 3, strasznie długo, dlatego myślę o twojej mam chęć wielką
Niech zdrowo rośnie Małgoś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 15:49, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
Co słychać?

Miło że zaglądasz - nic sie nie dzieje, nie miałam w tym tygodniu czasu na ogród bo zostawałam dłuzej w pracy a na wekend mam plany ale podobno ma padac...zobaczymy co z moich planów ogródkowych wyjdzie.
Krokusy powoli przekwitaja ciemierniki sie trzymaja w pełnej krasie a innych roslin i kolorów nie widac jeszcze.
Czekam na prawdziwa wiosne taka z kolorami...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:51, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)


Warto było, bo ta magnolia jest śliczna, ja tez zaczynam o niej myśleć, zejdzie mi, bo musze miejsce znaleźć,bo mi miejsca juz brak
4 rok już czekam na kwiaty magnolii parasolowatych, mam je 3, strasznie długo, dlatego myślę o twojej mam chęć wielką
Niech zdrowo rośnie Małgoś

Dzieki - niech rosnie ( jeszcze jej nie posadziłam co prawda..)
A co do magnolii to miałabym jeszcze ochote na te Yelow River ale miejsca brak...ogród mały i nie mogr go tak tylko "zamagnoliowac" choc to piekne rosliny
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 16:38, 26 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Małgosiu a ty zdajesz sobie sprawę że kupując jedną magnolię powodujesz że kolejna znajdzie się u mnie? Tak to działa Piszesz że kupujesz magnolię genie. Ja czytam i zaraz sprawdzam co to za jedna. Tak trafiam na szkółkę w Opatówku. Myślę"to niedaleko" i przeglądam ofertę a tam old port. Zakochuję się ale wiem że ten rok będzie biedny jeśli chodzi o kupno roślin (mamy remonty zaplanowane). Na wszelki wypadek pokazuję magnolię mężowi bo on jest większym miłośnikiem tych roślin niż ja. Mąż się zakochuje i jedziemy jutro do Opatówka Dziękuję ci kochana.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
rozark 17:46, 26 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
znaczy się magnolia to choroba zakaźna - z dla ode mnie
____________________
pozdrowionka
Bogdzia 20:13, 26 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Małgosiu a ty zdajesz sobie sprawę że kupując jedną magnolię powodujesz że kolejna znajdzie się u mnie? Tak to działa Piszesz że kupujesz magnolię genie. Ja czytam i zaraz sprawdzam co to za jedna. Tak trafiam na szkółkę w Opatówku. Myślę"to niedaleko" i przeglądam ofertę a tam old port. Zakochuję się ale wiem że ten rok będzie biedny jeśli chodzi o kupno roślin (mamy remonty zaplanowane). Na wszelki wypadek pokazuję magnolię mężowi bo on jest większym miłośnikiem tych roślin niż ja. Mąż się zakochuje i jedziemy jutro do Opatówka Dziękuję ci kochana.


A mój sie nie chce tak zakochiwac. Nie odradza mi kupna ale burczy że nie bedzie już kasował wiecej trawnika (po czym kasuje). Oczywiście nie chodzi o Genie bo tej nie zmieszcze w żaden sposób a szkoda, Yellow River też bym chciała ale nic z tego.Pozdrówka Małgos.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 23:42, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Małgosiu a ty zdajesz sobie sprawę że kupując jedną magnolię powodujesz że kolejna znajdzie się u mnie? Tak to działa Piszesz że kupujesz magnolię genie. Ja czytam i zaraz sprawdzam co to za jedna. Tak trafiam na szkółkę w Opatówku. Myślę"to niedaleko" i przeglądam ofertę a tam old port. Zakochuję się ale wiem że ten rok będzie biedny jeśli chodzi o kupno roślin (mamy remonty zaplanowane). Na wszelki wypadek pokazuję magnolię mężowi bo on jest większym miłośnikiem tych roślin niż ja. Mąż się zakochuje i jedziemy jutro do Opatówka Dziękuję ci kochana.

Uśmiałam się z tego opisanego przez ciebie ciągu zdarzeń który konczy się wyprawa do Opatówka. Początkowo też mi taka myśl świtała i nawet tam dzwonilam ale ostatecznie z braku czasu kupiłam moją Genie w Lodzi.
Na Old Port też patrzyłam ale Geni jestem wierną od ubiegłego roku.
Cieszę się że też będziesz mieć nową magnolkę Jankosiu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:52, 26 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
znaczy się magnolia to choroba zakaźna - z dla ode mnie

Nie chcę cię martwić Reniu ale tu na O krąży wiele takich zakaźnych przypadłości
Jesienią panowala różyczka , wczesniej bukszpanowka a po wystawie CHFS wszyscy szukali fioletowej krzewinki, której nazwy teraz zapomniałam ale niewielu osobom udało się ja zdobyć - co prawda jak szybko kupili ją tak szybko się jej pozbywali ale sxał był
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:02, 27 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


A mój sie nie chce tak zakochiwac. Nie odradza mi kupna ale burczy że nie bedzie już kasował wiecej trawnika (po czym kasuje). Oczywiście nie chodzi o Genie bo tej nie zmieszcze w żaden sposób a szkoda, Yellow River też bym chciała ale nic z tego.Pozdrówka Małgos.

kropla żłobi kamień jak mówią więc próbuj, próbuj a osiągnieszto co chcsz
Z resztą twój eMuś nie wygląda na takiego nieprzejednanego
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies