Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 13:06, 22 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Peonia drzewiasta już w pełni przygotowana do startu

I magnolia też


A moje ubiegłoroczne nasadzenia -żurawki przetrwały lekka tegoroczną zimę w prawie niezmienionym stanie, co mnie bardzo cieszy


Królami ogrodu pozostają jednak na ten moment nadal krokusy, czyz nie ?





____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 13:19, 22 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Widzę że nie tylko magnolia do ciebie wolała bo zakupy większe Słońce jest u was???
U nas tak ponuro że tylko kawa i kominek mi dzisiaj zostaje Pozdrawiam Gosiu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Bogdzia 19:11, 22 mar 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)


Karolcia, nie wiem kiedy je posadze, może we wtorek jak sie ociepli, dzieki za sygnał o kulkach

Bogdziu dzięki wielkie za sygnał o Genie.....pojechałam do Obi i..........kupiłam, bo sama mnie wołała, kup mnie...kup mnie.... teraz myślę gdzie ją usadowić co by miała zaciszne miejsce bo tak lubią magnolie, co by miała wystarczające miejsce bo to jednak kawał rośliny z niej będzie i co bym ja ją z okien dobrze widziała kwitnącą bo na ogół w czasie kwitnienia magnolii bywa chłodno i nie zawsze spędza się wtedy czas w ogrodzie.....mam zagwozdkę, nie miała baba kłopotu - kupiła sobie kolejną magnolie....
[img size=x]http://assets.ogrodowisko.pl/uploads/p///original.jpg[/img]


Małgosiu jak juz znajdziesz dla niej miejsce to z roku na rok bedzie coraz wiekszym obiektem naszej zazdrości bo jest piękna, dobrze ze kupiłas.
Wiosne masz cudna i kwiatków mnóstwo .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 19:42, 22 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Małgosiu, nie zdążyłam ci odpisać, a tu widzę, że tegoroczną wiosnę już gloryfikujsz na całego krokusy, iryski i super zakupy....magnolia Gene już na zawsze zagości w Twoim ogrodzie, cieszę się razem z Tobą....z pewnością znajdziesz dla niej cudowne miejsce w ogrodzie, tak, żebyś ją miała zawsze pod okiem...miłego sadzenia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
makkasia 20:05, 22 mar 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Gratuluję, bardzo sie cieszę, że kupiłaś Genie (moja ma dojść w przyszłym tygodniu) napisz trochę o swojej ile ma cm ile pędów, czy ma jakiś pąk kwiatowy ?? no i ile kosztowała ? Piekne krokusy,ciemierniki
od jutra mam nadzieję będzie cieplej i już nie ma to tamto, tnę róze, lawendy i wrzosy
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Ivvvona 20:47, 22 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Krokusy, ciemierniki, irysy - wszystkie cieszą oczy Piękna ta magnolia, będzie prawdziwą perełką w ogrodzie. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
Zielona 23:40, 22 mar 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
A jednak Genie! Co to forum z nami robi Ciekawe, kiedy ja się złamię.
Edyta10 00:35, 23 mar 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Prawdziwa wiosna u Ciebie
zakupy fajne, jaka cena była tych kulek bukszpanowych?
____________________
Ogródek nad jeziorem
Margarete 10:06, 23 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Widzę że nie tylko magnolia do ciebie wolała bo zakupy większe Słońce jest u was???
U nas tak ponuro że tylko kawa i kominek mi dzisiaj zostaje Pozdrawiam Gosiu

Oj tak Małgosiu zakupy wieksze bo oprócz magnolii kupiłam 2 wrzośce do kompozycji do donicy na taras, potem po przekwitnieciu przesadze do innych wrzosowatych na rabate oraz 2 kulki bukszpanowe na wymiankę za inne kulki które musze wywalic z rabaty bo coś je mi zeąrło albo poraziło i nie chce żeby to cos przelazło na moje pozostałe bukszpany

Pogoda i u nas była raczej domowa niz ogródkowa, było słońce ale chłodno
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:08, 23 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Edyta10 napisał(a)
Prawdziwa wiosna u Ciebie
zakupy fajne, jaka cena była tych kulek bukszpanowych?

Witaj,
były naprawde ładne, gęste i kosztowały 19.90 zł wiec mysle że cena ok.
Za komplementy dziekuje
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies