Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

JoannA 21:19, 17 lip 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Małgosiu,
moje hortensje podlewam tylko magiczną siłą do hortensji co tydzień. Dolistnie 1 łyżeczka nawozu na 10 l wody, doglebowo 2 łyżeczki nawozu na 10 l wody. Staram się podlewać w jednym tygodniu dolistnie, a w drugim doglebowo. To wszystko co robię z moimi horti.
Stipę wysiałam z nasion kupionych na all w marcu i jak widać pełen sukces. W przyszłym roku też tak zrobię bo za parę grosików mam kupę trawek. Jak wiosną znajdę nasionka dla siebie to dam namiar.
Jeśli chodzi o tę różową hortensję to dostałam ją taką dużą w donicy, była przechowywana zimą w chłodnym pomieszczeniu, ja chcę ją przechowywać w garażu a tam temp. 5 stop. w najmroźniejsze dni. Mam nadzieję, że jej nie zmarnuję bo chyba bym się zapłakała.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Maria667 12:22, 18 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Witam Małgosiu!
Człowiek się uczy całe życie, to święta prawda. Cały czas zastanawiałam się, które to są te hortensje Anabel i dopiero na Twoich zdjęciach zidentyfikowałam moje hortensje, które mam od lat
Piękne, wielkie, białe kwiaty, zawsze obficie kwitnące , niestety uginające się po deszczach.
Zostawiam pozdrowienia!!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Milka 13:24, 18 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)
Niniejszym obwieszczam że skończyłam wczoraj moja rabate...całe 27 metrów... ha, ha, ha .. i pasterka mnie przy tym nie zastała..ha, ha, ha... choć zajęło mi to ponad 2 miesiące pracy popołudniami tylko ale zawsze.. i to w dwie osoby, przy wielkim udziale pracy mojej mamy. Dzieki jej za to wielkie !

Oczywiscie wczoraj skończyłam sadzenie i sciółkowanie późno wieczorem, choc komary żarły mnie tam pod lasem jak wściekłe... a do tego brakło mi kory. A więc fotki dzis jakuzupełnie korę.
Wazny i pierwszy etap za mną ... a juz mam w głowie kolejne zmiany i modyfikacje... jajku jak ten ogród wciąga....


gratuluję samozaparcia tak to z nami jest i z tymi ogrodami, ciągle coś ale chyba warto, w duszy gra, kondycja coraz lepsza....tylko te komary!
pozdrawiam i pogratuluj mamie, dzielna kobitka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 14:30, 18 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgnieszkaW napisał(a)
Zaglądam i podziwiam nowe rabatki. Idziesz do przodu Małgosiu jak burza - brawo. Pozdrowienia zostawiam


Witam i pozdrawiam Agnieszko, równam w góre, tyle pieknych ogrodów jest tu na Ogrodowisku że głowa boli a juz twój do najpiękniejszych nalezy...mam do czego równac... jesli nie cały ogród to chociaz jego zakątki stana sie piękniejsze.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:32, 18 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Małgosiu,
moje hortensje podlewam tylko magiczną siłą do hortensji co tydzień. Dolistnie 1 łyżeczka nawozu na 10 l wody, doglebowo 2 łyżeczki nawozu na 10 l wody. Staram się podlewać w jednym tygodniu dolistnie, a w drugim doglebowo. To wszystko co robię z moimi horti.
Stipę wysiałam z nasion kupionych na all w marcu i jak widać pełen sukces. W przyszłym roku też tak zrobię bo za parę grosików mam kupę trawek. Jak wiosną znajdę nasionka dla siebie to dam namiar.
Jeśli chodzi o tę różową hortensję to dostałam ją taką dużą w donicy, była przechowywana zimą w chłodnym pomieszczeniu, ja chcę ją przechowywać w garażu a tam temp. 5 stop. w najmroźniejsze dni. Mam nadzieję, że jej nie zmarnuję bo chyba bym się zapłakała.
pozdrawiam

Wielkie dzieki za info. Rzeczywiscie ta różowa jest rzeczywiście cudowna, chuchaj na nią i dmuchaj, żeby przetrwała.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:33, 18 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Maria667 napisał(a)
Witam Małgosiu!
Człowiek się uczy całe życie, to święta prawda. Cały czas zastanawiałam się, które to są te hortensje Anabel i dopiero na Twoich zdjęciach zidentyfikowałam moje hortensje, które mam od lat
Piękne, wielkie, białe kwiaty, zawsze obficie kwitnące , niestety uginające się po deszczach.
Zostawiam pozdrowienia!!


Witam cię Marysiu, dawno nie widziałam cie na forum. Ciesze sie że wpadłaś i że mogłam byc w czyms pomocna....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:34, 18 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
irena_milek napisał(a)


gratuluję samozaparcia tak to z nami jest i z tymi ogrodami, ciągle coś ale chyba warto, w duszy gra, kondycja coraz lepsza....tylko te komary!
pozdrawiam i pogratuluj mamie, dzielna kobitka


Pozdrawiam cie Irenko w swoim i mamy imieniu i dziekuje za pamięc w imieniu mamy.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margolka 14:37, 18 lip 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Margarete napisał(a)


Margolka ! Zobaczymy czy moje jeżówki odwzajemnia mi tę moja do nich sympatie i też sie rozkrzewia jak u Anity... jeszcze ich nie posadziłam, dzisiaj to zrobie.
Zakupy w internecie to zawsze ryzyko.. ja juz raz dostałam nie te rosliny co trzeba ale były malutkie to nie widziałam co jest co, a ajk podrosły to juz ich nie reklamowałam....ha, ha, ha
Pozdrawiam i mysle o spotkaniu nas czyli najbliższych ogrodowiskowych sasiadek ! Moze ty ja i Karolka ? co myslisz o takiej kawce we trójkę ?


Odwzajemnia się na pewno Ja tylko sie boje tego "rozkrzewiania", bo nie mam za duzo miejsca. No nic... najwyzej znów wszystko pozmieniam i miejsce sie znajdzie, prawda?
Nie wiem, jak to jest, ale w ogrodzie zawsze mam co robic, nawet kiedy wszystko juz zrobione

Co do spotkania, to oczywiscie, kiedy znajdziesz chwilę, po prostu daj znac. Myslę, że Karola tez bedzie chętna (akurat dzisiaj spotykamy sie u niej )

Gratuluje skonczonej rabatki - a własciwie RABATY Bo to gigant przecież Strasznie jestem ciekawa, jak to teraz wygląda. Mam nadzieje kiedys zobaczyc na zywo, ale fotki troche by pomogły

A ty masz jakis warzywnik? ja mam juz pierwsze zbiory (foty u mnie) i jestem taka podekscytowana od wczoraj, jak mały Kazio
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Margarete 16:17, 18 lip 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margolka napisał(a)


Odwzajemnia się na pewno Ja tylko sie boje tego "rozkrzewiania", bo nie mam za duzo miejsca. No nic... najwyzej znów wszystko pozmieniam i miejsce sie znajdzie, prawda?
Nie wiem, jak to jest, ale w ogrodzie zawsze mam co robic, nawet kiedy wszystko juz zrobione

Co do spotkania, to oczywiscie, kiedy znajdziesz chwilę, po prostu daj znac. Myslę, że Karola tez bedzie chętna (akurat dzisiaj spotykamy sie u niej )

Gratuluje skonczonej rabatki - a własciwie RABATY Bo to gigant przecież Strasznie jestem ciekawa, jak to teraz wygląda. Mam nadzieje kiedys zobaczyc na zywo, ale fotki troche by pomogły

A ty masz jakis warzywnik? ja mam juz pierwsze zbiory (foty u mnie) i jestem taka podekscytowana od wczoraj, jak mały Kazio


Byłyśmy u siebie nawazajem chyba w tym samym czasie, ja u ciebia a ty u mnie. Pozdrawiam i zyczę wam miłego spotkania dzis.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
barbara_kraj... 12:14, 19 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No i jestem
Widzę, że z rozmachem za przeróbki się zabrałaś. Trochę pracy jest, ale sporo już za Tobą. Efekt końcowy będzie wspaniały
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies