Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

Bogdzia 20:32, 04 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
Odpowiadam zbiorowo i zdaję relacje z "przychodzi baba do lekarza"

- Dzień dobry
- dzień dobry, co pani dolega
- to..., to... i to...
Lekarz osłuchuje (bardzo dokładnie i długo), zagląda do gardła, szuka węzłów powiększonych (byłam zaskoczona bo szukał dokładnie i w miejscach o jakich nie miałam pojęcia)
- wszystko w płucach i oskrzelach w porządku to taka infekcja sezonowa
ubrana siadam na krzesło i czekam na receptę jakąś
lekarz mówi
- dziękuję
ja zdezorientowana
- to może jakieś witaminy lub suplementy
lekarz
- niech pani głupich reklam nie ogląda, zdrowo się odżywiać i dużo pić, żeby wirusy wypłukać
ja
- a pączki mogę jeść
lekarz
- nie

- do widzenia
- do widzenia


A ja chora wczoraj pojechałam do Łodzi na spotkanie z koleżankami-autobusem. Gardzło mnie bolało okropnie. Autobus powrotny nie przyjechał i półtorej godziny czekałam na okropnym zimnym wietrze. W końcu zadzwoniłam po M. Myślałam że dzis z łóżka nie wyjde a tymczasem jestem całkowicie zdrowa. Mrozenie pomogło.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:34, 04 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


A ja chora wczoraj pojechałam do Łodzi na spotkanie z koleżankami-autobusem. Gardzło mnie bolało okropnie. Autobus powrotny nie przyjechał i półtorej godziny czekałam na okropnym zimnym wietrze. W końcu zadzwoniłam po M. Myślałam że dzis z łóżka nie wyjde a tymczasem jestem całkowicie zdrowa. Mrozenie pomogło.

A to całkiem możliwe, ja pamiętam jak w szkole śnieg jadłam żeby się do końca załatwić i też przechodziło
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
roma2 20:39, 04 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
He, he dziewczyny, może nie jest tak okropnie (?). Naród chory na ciele, zdrowy na umyśle bywa, bo kolejki jak piorun do paru lekarzy, a ja chciałam na "już" i poszłam do tego gamonia, do którego nikt nie lezie! No to i wiem dlaczego .
A pączka zjadłam jednego, ale ja z tych co ze wszystkich słodyczy najbardziej lubią boczek (jak znalazł na nadciśnienie!)Pa!
____________________
Komendówka
Bogdzia 20:43, 04 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Też lubię boczek i mam nadciśnienie niestety.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:44, 04 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
roma2 napisał(a)
He, he dziewczyny, może nie jest tak okropnie (?). Naród chory na ciele, zdrowy na umyśle bywa, bo kolejki jak piorun do paru lekarzy, a ja chciałam na "już" i poszłam do tego gamonia, do którego nikt nie lezie! No to i wiem dlaczego .
A pączka zjadłam jednego, ale ja z tych co ze wszystkich słodyczy najbardziej lubią boczek (jak znalazł na nadciśnienie!)Pa!


Dobre z tym boczkiem, prawdę powiedziawszy to boczuś też należy do grupy moich ulubionych potraw, właściwie jestem wszystkożerna, co widać, a zdarza się, że czasem słychać i czuć jeju ale pojechałam ostro po sobie - nie jest tak źle - to taki żart
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:45, 04 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Też lubię boczek i mam nadciśnienie niestety.

A żeberka nie gorsze od boczku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 22:00, 04 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hahaha, poczytałam sobie te kawały o lekarzach....ups to rzeczywistość
aż szkoda komentować
zdrówka zatem i pij dużo pigwóweczki, malinóweczki, wiśnióweczki-same witaminy
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mala_Mi 22:51, 04 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przychodzi baba do lekarza:
- Panie doktorze, dziękuję za wspaniałe leczenie.
- Ależ ja leczyłem pani mężą, nie panią!
- Tak, tak, ale ja po nim wszystko dziedziczę...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:52, 04 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jedne pączek to godzina fitness... jutro zajęcia odwołane... pączka więc nie będzie
Ale ja z tych co też wolą boczek i żeberka
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
GorAna 23:11, 04 lut 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Co ja tu czytam!!!!o Joli i lekarzu
Mam ci ja kilka naleweczek....Jolka może sie która nada do picia?
Zdrówka życzę zatem
Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies