Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Kindzia 10:33, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kobieto!!! Masa pracy za Tobą!!! I to widać!!! Faktycznie, Twoje hiacynty mięsiste, dorodne. Moje nie były wykopywane dwa lata i niestety to widać. Dostaną jeszcze florowitu i w czerwcu wielką akcję wykopywanie trzeba zaplanować. Może jeszcze coś z nich będzie
Z moimi żurawkami też tak jest, jedne po zimie zbierają się lepiej, drugie gorzej. Ale teraz już wszystkie gonią równo Mimo wielkiego golenia wczesną wiosną. Nie miałam siły na wielkie zielone gąsienice, które je żarły równo...to ochlastałam, teraz już liściory odrosły, śladu po goleniu nie ma

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 10:46, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasiu lejesz miód na moje serce Dziękuję za miłe słowa
Hiacynty kupione i sadzone w tamtym roku, są a raczej były mega wypaśne a jaki zapach fantastyczny. A tak bałam się w Janinie kupować
Żurawki jak nie mają opuchlaków to cudnie się regenerują po zimie i za to je kocham
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 10:50, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Właśnie się na następne żurawki szykuję Mam ich sporo i (tffffuuu...) nie są żarte przez krewetki Przed kulki buksikowe lime marmoladki bym chciała, nie mam wcale zielonych żurawek, a one podobno na słońcu dają radę.


Przeszła mi ochota na pracę...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 11:04, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
To tylko dobrze oglądaj te nowe nabytki w szkółce aby dziadostwa nie przywlec
Też słyszałam, że zielone i żółte całkiem dobrze sobie radzą na słońcu.

Rano czytałam u Ciebie, że jesteś w pracy i nie narzekasz, i tak sobie pomyślałam, że musisz mieć chyba jakąś fantastyczną pracę i bardzo ją kochasz, że nie narzekasz Mnie moje 12 godz. przeraża od rana
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 11:26, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
polinka napisał(a)
To tylko dobrze oglądaj te nowe nabytki w szkółce aby dziadostwa nie przywlec
Też słyszałam, że zielone i żółte całkiem dobrze sobie radzą na słońcu.

Rano czytałam u Ciebie, że jesteś w pracy i nie narzekasz, i tak sobie pomyślałam, że musisz mieć chyba jakąś fantastyczną pracę i bardzo ją kochasz, że nie narzekasz Mnie moje 12 godz. przeraża od rana

Ulcia nas spędza do jakieś sprawdzonej szkółki, jeszcze tam nie byłam. Do tej pory kupowałam w Pisarzowicach żurawki i zawsze czyste.
Lubię swoją pracę, szybko efekt widać Ale zdarza się, że forum wolę...
12 GODZIN??? Biedna...jakieś dyżury masz, jak moje dziecko. W Wielkanoc w szpitalu siedziała...

DASZ RADĘ !!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 11:59, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasiu pewnie, że dam radę ale dziękuję za wiarę we mnie Już od 6 lat cały tydzień po 12
U mnie forum bardzo często pomaga przetrwać ciężki dzień
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 13:12, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
polinka napisał(a)
Kasiu pewnie, że dam radę ale dziękuję za wiarę we mnie Już od 6 lat cały tydzień po 12
U mnie forum bardzo często pomaga przetrwać ciężki dzień

Znaczy przyzwyczajona jesteś

Masz jakieś zdjątko tego swojego prosa??? Zobaczyłabym I powiedz jeszcze jakie to proso masz.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 13:43, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=55

Kasiu na pierwszym zdjęciu jest proso. Nazwy nie pamiętam, mogę sprawdzić dopiero wieczorem.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 14:05, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
polinka napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=55

Kasiu na pierwszym zdjęciu jest proso. Nazwy nie pamiętam, mogę sprawdzić dopiero wieczorem.


No właśnie takie zwiewne i rozczochrane mi się widzi, chciałam najpierw stipę, ale nie wiedziałam jeszcze wtedy, że zimy nie przetrzyma. To szukam coś podobnego między kulki. Wielkie czosnki posadzę, to wiosną będzie, a potem to już to proso urośnie i mi dziury między buksikami zapełni.

Przebarwia Ci się to proso jesienią?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 14:29, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasiu przebarwia się i trochę mnie to denerwuje. Poszukam fotki. Nie wiem czy wszystkie prosa tak póżno startują ale moje jeszcze śpi. Przesadzałam je w tamtym tygodniu i od korzenia cos się tam zaczyna ruszać ale jak dla mnie to trochę długo to trwa.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies