Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 14:35, 22 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasiu drugie zdjęcie na tej stronie przedstawia proso już jesienią.
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=69

Jak dla mnie gracki i ML zdecydowanie ładniej wyglądają. Proso lubię tylko w sezonie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Milka 15:41, 22 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Polinko, no nieźle się napracowałaś, kawał pracy i jakie efekty!
rozumiem, ze czekasz na różankę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 17:19, 22 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Kurcze...na zdjęciach ze szkółek takie piękniasto na bordowo przebarwione pokazują...już teraz nic nie wiem...dalej nie wiem, co tam upchnąć...
Za kulkami mam Umbraculiferę, potem (wgłąb rogu), hortusiowe vanilki z miskantem Variegatus, a pod siatką sąsiadów morning lighty...nie mogę znowu miskantów między kulki dać...posadzę przed kulkami żurawki lime marmalade i może jak sobie popatrzę na gotowo to mnie coś natchnie...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 21:27, 22 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Polinko macham i pozdrawiam w zmaganiach ogrodowych
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 22:33, 22 kwi 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Paulinko - odwiedzam, proso razem z Kasią oglądam i Tobie również życzę spokojnego poswiątecznego rozpędu
Margarete 01:15, 23 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Polinko, idziemy prawie łeb w łeb.ja swoje kostrzewy też przesadzałam ostatnio (w wielki piątek) i gromadziłam w jednym miejscu bo miałam rozstrzelone po rabacie. Moje proso rózgowate - a mam dwa gatunki- tez jeszcze ...śpi i nawet nic sie w nim nie zieleni.
Za to twoje hosty większe od moich, u mne powolutku wystawiaja kły dopiero.
Wifdać ile pracy włożyłas w to co pokazujesz...
Ale fajny widok na tych nowoobsadzonych rabatach, ja tez żałuje że w ubiegłym roku nie wywaliłam żywopłotu z ligustra który jest lichy i nie zaczełam od obsadzenia siatki jakimś zielonym ekranem..........ze szmaragdów albo innych roslin, a ja durna rzuciłam sie na zakupy traw, hortensji i innych roslin, wzięłam sia za rosliny ozdobne a w tle za nimi widze parking z samochodami i drugi dom i mnie to wnerwia. Obsadziłam siatke bluszczami, clematisami ale wolniutko rosna, nie doczekam sie żebym miała "zieloną ściane" jak tło dla mojej rabaty........
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
polinka 06:43, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
irena_milek napisał(a)
Polinko, no nieźle się napracowałaś, kawał pracy i jakie efekty!
rozumiem, ze czekasz na różankę


Irenko dziękuję ale Ciebie to chyba nikt w tym roku nie pobije A na różankę czekam z utęsknieniem.
Pozdrawiam porannie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:46, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kindzia napisał(a)
Kurcze...na zdjęciach ze szkółek takie piękniasto na bordowo przebarwione pokazują...już teraz nic nie wiem...dalej nie wiem, co tam upchnąć...
Za kulkami mam Umbraculiferę, potem (wgłąb rogu), hortusiowe vanilki z miskantem Variegatus, a pod siatką sąsiadów morning lighty...nie mogę znowu miskantów między kulki dać...posadzę przed kulkami żurawki lime marmalade i może jak sobie popatrzę na gotowo to mnie coś natchnie...


Kasiu a widziałaś u Any jakie ma różne połączenia kulek z trawami i żurawkami?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4156-wizytowka-any-ogrod-maly-czyli-wygrana-walka-z-ugorem
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:48, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Marzenko, Martuś macham z rana i cieszę się, że zaglądacie
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:59, 23 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margarete napisał(a)
Polinko, idziemy prawie łeb w łeb.ja swoje kostrzewy też przesadzałam ostatnio (w wielki piątek) i gromadziłam w jednym miejscu bo miałam rozstrzelone po rabacie. Moje proso rózgowate - a mam dwa gatunki- tez jeszcze ...śpi i nawet nic sie w nim nie zieleni.
Za to twoje hosty większe od moich, u mne powolutku wystawiaja kły dopiero.
Wifdać ile pracy włożyłas w to co pokazujesz...
Ale fajny widok na tych nowoobsadzonych rabatach, ja tez żałuje że w ubiegłym roku nie wywaliłam żywopłotu z ligustra który jest lichy i nie zaczełam od obsadzenia siatki jakimś zielonym ekranem..........ze szmaragdów albo innych roslin, a ja durna rzuciłam sie na zakupy traw, hortensji i innych roslin, wzięłam sia za rosliny ozdobne a w tle za nimi widze parking z samochodami i drugi dom i mnie to wnerwia. Obsadziłam siatke bluszczami, clematisami ale wolniutko rosna, nie doczekam sie żebym miała "zieloną ściane" jak tło dla mojej rabaty........


Małgosiu proso przesadzałam w tamtym tygodniu i tylko coś nowego wychodzi w korzonkach. Jeszcze w tym roku dam mu szansę ale w następnym chyba będzie miał przeprowadzkę bo jak dla mnie to za długo śpi, po prostu leniuch
Z tą pracą włożoną w ogród to wiesz jak to jest, jak coś kochamy to nie odczuwamy zmęczenia tylko radość tworzenia i zmian Jak wszyscy tutaj nie wyobrażam sobie życia bez ogrodu
U mnie z siatką podobnie, bluszcz jakoś powoli rośnie i strasznie mnie to denerwuje. Na tujki muszę czekać ok.3 lat aby utworzyły jako taki ekran. Zastanawiam się już od dłuższego czasu co z nim zrobić. W tamtym roku miałam posadzony wilec jednoroczny ale część płotu miałam w różowych kwiatkach, część w fioletowych i nie wyglądało to dobrze. Poszukuję pnącza może być jednoroczne ale najlepiej bez kwiatów??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies