Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Margarete 20:21, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Hej Polinko - co do pnączy to jeśli nie wilec to może winobluszcz - rośnie szybko ale gubi liscie na zime - wiec jest sprzatanie i troche jest ekspansywny. Ja mam go w przedogródku na niskim płocie i wycinam, wręcz wyrywam połowe głaezi co roku bo by mi zarósł wszystko, ale zasłone tworzy skutecznąi przebarwia sie burgundowy kolor jesienią.

Moje proso rózgowate w dwóch odmianach tez jeszcze śpi...czekam.......ono ma tworzyc tło dla róz, róże maja juz duzo liści a proso śpi...

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kindzia 20:51, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Polinko Macham wieczorową porą
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mathildis 22:24, 27 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Tylko chwilkę mnie nie było a tu takie plany się snują....
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
polinka 21:46, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zielona napisał(a)
Paula. Czerwiec śmignie nam szybciej niz sadzimy Nad bukiem dumam. Na razie dostał w plecki derenie. Będę myślec... ale hosty mi po głowie chodzą i tawuły kulki według pomysłu Margarete i Irenki... A Ty coś wymyśliłaś?


Martuś, jeszcze nic nie wymyśliłam do buczka. Na razie zakątek hortkowy muszę zrealizować A jak wystarczy w tym roku funduszy to temat będę bardziej zagłębiać. Ale tu i tam rozglądam się za inspiracjami
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:51, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Margarete napisał(a)
Hej Polinko - co do pnączy to jeśli nie wilec to może winobluszcz - rośnie szybko ale gubi liscie na zime - wiec jest sprzatanie i troche jest ekspansywny. Ja mam go w przedogródku na niskim płocie i wycinam, wręcz wyrywam połowe głaezi co roku bo by mi zarósł wszystko, ale zasłone tworzy skutecznąi przebarwia sie burgundowy kolor jesienią.

Moje proso rózgowate w dwóch odmianach tez jeszcze śpi...czekam.......ono ma tworzyc tło dla róz, róże maja juz duzo liści a proso śpi...



Małosiu proso u mnie się obudziło Nieśmiało ale już coś wychodzi
Co do pnączy to winobluszcz u mnie znikł Nie wiem czy wymarzł czy coś go wyżarło. Miałam i na siatce, i na murze. Jednego i drugiego brak. Za to bluszcz ładnie ruszył, dużo nowych listków się rozwija więc nie pozostaje mi nic więcej jak tylko uzbroić się w cierpliwość i dużą ilość florovitu a za rok, dwa już powinno choć troszkę przysłonić siatkę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:52, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kindzia napisał(a)
Polinko Macham wieczorową porą


Kasiu macham również wieczorową porą i biegnę zaraz do Ciebie zobaczyć sobotnie zakupy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:52, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mathildis napisał(a)
Tylko chwilkę mnie nie było a tu takie plany się snują....


Aniu co my byśmy robiły bez tych ogrodowych rewolucji?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 09:06, 30 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Już posadzone mam wszystko, ale jeszcze pielenia nie skończyłam.

Dzisiaj słoneczko świeci, jak tam u Was?

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
polinka 10:33, 30 kwi 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Świeci pięknie od rana U mnie dzisiaj zakupy hortkowe się szykują
Przyjemnego odpoczywania
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kindzia 12:36, 01 maj 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A zdjęcia hortusi to gdzie?????
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies