Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 15:38, 03 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Lawenda ostro przyciachana po zimie pięknie odbija



Szałwia jeszcze troszkę i będzie kwitła



Hosty w bukszpanie



I buczek, który troszkę działa mi na nerwy swoim opóżnieniem w rozwoju...




____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
leon60 15:42, 03 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Szpalerek hortkowy super i widzę, że buczek dostał skarpetę z buksików On jest tak ładny, że można mu wybaczyć opóźniony start
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ewakatowice 16:39, 03 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
zachwycona jestem
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
dominika_rew 17:26, 03 maj 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
A ja teraz u Ciebie lawendka piękna - u mnie duża część wypadła,ale nie zraziłam się i sadzę następne
szpalerek hortensjowy super - papuguję po Tobie chyba, bo też czekam na hortki, powinny przyjść po weekendzie u Ciebie w ogóle chyba szybciej wszystko odbiło, bo szałwia już prawie kwitnie-szok
pozdrowionka!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Zielona 18:37, 03 maj 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Hej, Paulinko. Ja w sprawie buka. Mam taką obserwację. Buki świeżo posadzone później puszczają niż takie, które zdążyły się zadomowić. Wydaje się to logiczne, bo najpierw nóżki muszą rozprostować chyba Mój purple fontain mimo, że posadzony jesienią, dopiero teraz rozwinął liście. Ale do koloru purple to mu jeszcze brakuje. Czekam więc teraz na wybarwianie się świeżych liści Twoje też ruszą. Daj im czas
AlicyaLK 18:45, 03 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Polinko, ale u Ciebie cudna zieleń!!! I te proste linie nadal mnie zachwycają. A jak hortki zakwitną... Ahhh...
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Urszulla 20:04, 03 maj 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Ładnie wszystko posadzone, hortki całkiem duże
jak dojdą bukszpany, rozumiem na obrzeżu, będzie cudownie
Buki późno ruszają, więc się nie przejmuj- są w normie
pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 20:05, 03 maj 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje buczki jeszcze uśpione, wyglądają na nieżywe...czekam Mam nadzieję, że u mnie sprawdzi się to, co pisze Zielona

Ale hortusie ładne sadzonki!!! Duże, jakie zieleniutkie, jak moje limki, a one u mnie już trzeci rok!
ML też masz już duże, moje jeszcze miernoty...mało słońca mają. Muszą się zaaklimatyzować

Pozdrówka i dziękuję za pocieszenie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Margarete 22:20, 03 maj 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mój buk trikolor jest u mnie od 6 lat i też zawsze późno startuje, podobnie jak perukowiec - tak ich uroda chyba, za to później i jeden i drugi zachwyca....

Piękne skarpety z buksika porobiłaś, a lawende masz jakąś inna odmiane niz ja, twoja bardziej zielona - moja taka niebieskawo-sina jest ale też ładnie sie rokrzewia. Moja szałwia na podobnym etapie jak u ciebie.
Pozdrawiam majowo, choć chłodny ten maj póki co............
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
polinka 11:54, 04 maj 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
Szpalerek hortkowy super i widzę, że buczek dostał skarpetę z buksików On jest tak ładny, że można mu wybaczyć opóźniony start


Pod buczkiem zaczątek skarpety, jest prostokąt ma być kwadrat
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies