Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Tess 18:43, 15 lut 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12160
polinka napisał(a)

U mnie dzisiaj +26 pokazywał
\
????
Gdzie Ty mieszkasz? W Afryce?
U mnie zima w pełni, dzisiaj po raz pierwszy było może kilka stopni ponad kreskę.

Ale promanal już chyba czas nabyć. W ubiegłym roku o tej porze było już po zabiegu.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Nett 19:20, 15 lut 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Właśnie doczytałam, że u Was już wiosna i aż zaniemówiłam. U mnie w nocy było -10 C. W dzień co prawda na plusie, ale noce zimne. Jeszcze do ogrodu nie wchodzę.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Kuba 19:55, 15 lut 2017


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Paulina poczułaś dzisiaj wiosnę??? Już trawy ciąć? Oj poszłabym już w ogród
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kitek81 20:37, 15 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
polinka napisał(a)


Kasiu, dziękuję ale jak dobrze pamiętam to w tamtym roku już u mnie gościłaś


tak też mi się kojarzyło-czyli dobrze pamiętałam tylko czemu nie miałam Cię w obserwowanych-nie mam pojęcia
ale już się poprawiam i będę na bieżąco
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
makadamia 07:35, 16 lut 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Dziewczyny, odnośnie zagospodarowania suchych miskantów, widziałam w Mai dwa pomysły: w jednym odcinku facet robił z nich bardzo sympatyczne płotki, podobne do tych z wikliny, a w innym rozdrabniali je i rozrzucali jako ściółkę na rabatach.
Same osądźcie, co łatwiej będzie Wam zrobić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AniMa 14:44, 16 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U mnie na pewno bedzie wiosenne ognisko....Oczywiscie nie wszystkie trawy na raz, tylko na kilka- na rozpałkę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
polinka 17:34, 16 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
JoannA napisał(a)
Zazdroszczę Ci Polinko tej wiosennej wycinki traw. Już bym z sekatorem po ogrodzie biegała, ale u mnie zima panoszy się na całego. Dzisiaj cały dzień mgła i szadź, a na termometrze zaledwie 0 stopni, a miejscami nawet -1. Śniegu nic nie ubyło, a sezon wiosenny to chyba w kwietniu rozpocznę
Pozdrawiam Polinko


Cześć Joanko

Pamiętam, ze u Ciebie niestety zawsze długo zima trzyma Może w tym roku będzie inaczej i wiosna Cię zaskoczy Oby tak się stało bo wiem jak wszyscy jesteśmy "wygłodniali" po tej zimie

Buziaki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:35, 16 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)


No właśnie szybko zleciała, obecna przez remonty w domu też jakoś przeleciała
Dziś w końcu na plusie może bez szaleństw bo raptem +2 ale słońce tak pięknie świeciło, że zapachniało mi wiosną. Śniegu jeszcze mam sporo ale na najbliższe dwa tygodnia pokazują plusowe temp. więc jest szansa, że zniknie.



Oluś czyli wniosek z tego taki, że trzeba sobie na zimę zaplanować jakieś większe projekty do zrealizowania Czekam razem z Tobą na podkarpacką wiosnę

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:40, 16 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tess napisał(a)
\
????
Gdzie Ty mieszkasz? W Afryce?
U mnie zima w pełni, dzisiaj po raz pierwszy było może kilka stopni ponad kreskę.

Ale promanal już chyba czas nabyć. W ubiegłym roku o tej porze było już po zabiegu.


O Tess! Jak miło Cię widzieć
Mieszkam w Polsce, na Dolnym Śląsku A temperaturę taką pokazywał termometr w momencie gdy słońce świeciło na zewnętrzny czujnik

Z tego co wiem Promanal używamy jak średnia dobowa wynosi 12 st., za chwilę będzie można używać miedzian jeśli ktoś ma taką potrzebę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:41, 16 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Nett napisał(a)
Właśnie doczytałam, że u Was już wiosna i aż zaniemówiłam. U mnie w nocy było -10 C. W dzień co prawda na plusie, ale noce zimne. Jeszcze do ogrodu nie wchodzę.


Anetko u nas już prawdziwe przedwiośnie czego życzę i Tobie!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies