Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

beta 08:26, 01 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Polinko pytałaś jak szybko rosną berberysy?...ciężko mi to dokładnie określić, ale wydaje mi się że moje w ciągu sezonu przyrosły ok 20-30 cm...ale mogę trochę przesadzić...musze poszukać foty z kwietnia tamtego roku...bo wtedy powstała ta rabata
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
leon60 08:26, 01 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
beta napisał(a)


ooooo....to dłuuuuugo każesz nam czekać....za długo

dobra postaram się wcześniej
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Kuba 08:27, 01 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Paulina- kto to??? czy tak wyglądasz po tym fryzjerze co to miałaś rano iść?
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Tess 11:42, 01 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
polinka napisał(a)


Tessiu, dziękuję
Co spojrzę na moje Silver Sceptre to myślę o Tobie i o Toszce- to Wy namawiałyście mnie na tą trawę i wspólnie porównywałyśmy wybarwienie w słońcu, cieniu, na piasku itd.


Tak mi się coś pamiętało, że Cię namawiałam na tę trawę

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Margarete 12:40, 01 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)


No i zobacz...Ja zaczynam konkretnie podlewać ML-może to jest jakaś jedna z wielu przyczyn...Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi ML

Jeśli u kogoś ML pięknie i szybko rośnie proszę o odezwanie się!


U mnie rosnie ML ładnie, od ubiegłego roku, od wiosny, nie narzekam.....mogę tu wstawic fotkę ot choćby wczorajszą? niewiele go widac ale jest za bukszpanowa kulką, w półcieniu bo od słonca z tyłu zasłania go sumak i z boku perukowiec

Potem usune najwyżej

A gracki przeciwnie, tez od wiosny ubiegłej u mnie ale słabo przyrastają, bo one z kolei w bardziej cienistym miejscu mam, za hortkami, przy lesie i tam słonca maja niewiele i troche mokro, widocznie to nie jest najlepsze miejsce dla nich...rosną, nie zółkną ale doopy nie urywa
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:41, 01 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Polinko - ruski rok u ciebie nie byłam, musze nadrobić...chociaż obrazkowe pismo.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
nawigatorka 12:46, 01 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Margarete napisał(a)

U mnie rosnie ML ładnie, od ubiegłego roku, od wiosny, nie narzekam.....mogę tu wstawic fotkę ot choćby wczorajszą? niewiele go widac ale jest za bukszpanowa kulką, w półcieniu bo od słonca z tyłu zasłania go sumak i z boku perukowiec

Potem usune najwyżej

A gracki przeciwnie, tez od wiosny ubiegłej u mnie ale słabo przyrastają, bo one z kolei w bardziej cienistym miejscu mam, za hortkami, przy lesie i tam słonca maja niewiele i troche mokro, widocznie to nie jest najlepsze miejsce dla nich...rosną, nie zółkną ale doopy nie urywa

a co to za żółta trawka? elata?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 13:54, 01 lip 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dziś 1.07., dla mnie to kolejna w roku ciężka data...

Ktoś pewnie pomyśli, że jestem w gorącej wodzie kąpana ale bardzo mi zależało aby dokładnie dziś posadzić berberysy, które uwielbiał mój tata...

Specjalnie dla mojego taty, czerwone berberysy ( z czerwonym kolorem jest u nas w rodzinie pewna legenda ale o tym innym razem).





Przepraszam, że nie nikomu nie odpowiedziałam ale dzisiaj nie nadaję się do towarzystwa...będę jutro.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Juzia 14:25, 01 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Trzymaj się!

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 14:27, 01 lip 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
poczekamy...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies