Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 07:57, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
Możesz być z siebie dumna ! ja z Ciebie jestem
Historia Twojej rabaty to dowód na to, że jeśli czegoś bardzo chcesz osiągniesz to ciężką pracą i samozaparciem

Widziałam, że rozmyślasz nad ptasimi łapkami zrobiłam foto mojej od 12 do 19 na słońcu




Olaaa! Wiesz, że myślę podobnie jak Ty Muszę tylko dodać, że gdyby nie eM. nie byłoby tego wszystkiego. Moja "działka" to tylko rośliny, cała reszta to plany i wykonanie eMa, i cieszę się bardzo, że mimo wielu życiowych zakrętów tydzień temu świętowaliśmy 18 lat razem

Wychodzi na to, że moje to nie ptasie łapki. Ewidentnie mam żółte
Temat traw do buksów nadal otwarty choć Amazon Mist jest faworytem. Jutro jak będę miała więcej czasu to będę się radzić czy dobrze myślę Wszystkie trawy mam strzeliste, stojące i chyba tam potrzebuję coś leżącego, delikatnego. Jutro pokażę na zdjęciach.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
ana_art 08:41, 28 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
polinka napisał(a)


Małgoś, dziękuję

Moje hortki trzeci sezon u mnie, wiosną zostały drastycznie przycięte za radą Irenki i nareszcie nie mam z nimi problemu. W tamtym roku po ulewie położyły się i do końca sezonu już się nie podniosły. Może wszystko zalezy od cięcia?
cięcie to raz, a czas to dwa. U mnie przez pierwsze dwa sezony limki się pokładały teraz pomimo tego że wysokie i kwiat duży stoją ładnie na baczność. Nie wiem czy Małgosi chodziło o limki czy Vanilki, bo te też potrzebują czasu, ale i tak się pokładają i potrzebują wsparcia po deszczu...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
aga_pe 08:44, 28 sie 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Ale wszystkie mam wymieniać?


Przyjadę do Ciebie i sprawdzę naocznie. Wtedy spiszę nazwy
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 08:48, 28 sie 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Aga Zapraszam w następnym tygodniu! Bukszpany będę nabywać


Daj znać, może byś od razu 3 sztuki więcej kupiła
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 08:54, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ana_art napisał(a)
cięcie to raz, a czas to dwa. U mnie przez pierwsze dwa sezony limki się pokładały teraz pomimo tego że wysokie i kwiat duży stoją ładnie na baczność. Nie wiem czy Małgosi chodziło o limki czy Vanilki, bo te też potrzebują czasu, ale i tak się pokładają i potrzebują wsparcia po deszczu...


Ana, pewnie masz rację,czas tutaj też jest ważny. Moje również mogły się pokładać przez to, że młode były. Do tego doszło nieodpowiednie cięcie i finał był taki, że po ulewnych dessczach leżały.
Małgosi hortki też młodziutkie, drugi sezon u niej ale w kolejnych latach pewnie zauważy różnicę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:54, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Przyjadę do Ciebie i sprawdzę naocznie. Wtedy spiszę nazwy


Przyjeżdżaj

Ustaliłyście już z Irenką jakiś wstępny termin?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 08:55, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Daj znać, może byś od razu 3 sztuki więcej kupiła


Tylko gdzie jechać? Które wybrać?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 09:05, 28 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Myślę co napisać i nie wiem... O może to ze teraz jest pięknie i podziwiam za wytrwałość i skutecznie dążenie do ideału.no może tego krasnsla żal
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
aga_pe 09:19, 28 sie 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Tylko gdzie jechać? Które wybrać?


Tam gdzie ostatnio, to już chyba nie znajdę dużych kul. Ewentualnie jakieś wyższe na stożek. Ale to jedną sztukę tylko potrzebuję. No chyba, że zmienię koncepcję i gdzieś z przodu dam też stożek.
Kurcze...za szybko wakacje przeleciały. Młody już w przyszłym tygodniu wraca

Z Irenką się nie dogadywałam. U mnie teraz krucho z wolnymi weekendami. We wrześniu to chyba tylko 19 i 26 mam wolny (na razie )
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Juzia 09:41, 28 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38689
Co Ty znowu chcesz zmieniać?

Widzę, że nie tylko ja mam taką chorobę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies