Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Mathildis 21:24, 17 paź 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jak tam, cebulki posadzone? dekoracja subtelna i śliczna
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
polinka 21:53, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sebek napisał(a)
Mus na Janinę napaść


Sebek pospiesz się Chyba, że mieszkasz tam gdzie mało osób zainteresowanych cebulami. U mnie już dzisiaj pustki...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:54, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Zielona napisał(a)
Moje jedyne cebule do wsadzenia do hiacynty i narcyzy - dokładnie takie, jak Twoje
A strach... ma TYLKO wielkie oczy
Z dobrymi fluidami - ściskam!


Też byłaś w Janince?

Buziaki Martuś
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:55, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mathildis napisał(a)
Jak tam, cebulki posadzone? dekoracja subtelna i śliczna


Posadzone! Dekoracja dziękuje
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 21:57, 17 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
polinka napisał(a)


Sebek pospiesz się Chyba, że mieszkasz tam gdzie mało osób zainteresowanych cebulami. U mnie już dzisiaj pustki...


W Katowicach raz byłem między blokami i zostały dwa kartony, chyba znów się tam wybiorę I do paru innych Tutaj Janin jest mnośtwo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
polinka 22:04, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Dzisiejsza przygoda z cebulami.

Pół godziny spędziłam na ławce w ogrodzie rozmyślając o szafirkach w ID. Zrobiłam kawę i kolejne minuty upłynęły na myśleniu...Swierdziłam, że nic ciekawego nie wymyślę na tej ławce, idę sadzić. Zbliżając się do ID dalej nie byłam pewna swojej decyzji...Uklękłam, wzięłam do ręki łopatkę i problem rozwiązał się sam!
Niby gdzie i jak miałabym wbić tą łopatkę?! Ice Dancy tak się rozrosły, mają tyle nowych odnóg i są tak gęste, że nie sposób coś tam wkopać

Narcyzy, które miały iść na przedpłocie poszły za ID a przed RB jak radziła Toszka. Hiacynty zgodnie z planem posadziłam w bukszpanach a 200 szt.szafirków w Silverach.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:06, 17 paź 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sebek napisał(a)


W Katowicach raz byłem między blokami i zostały dwa kartony, chyba znów się tam wybiorę I do paru innych Tutaj Janin jest mnośtwo


Niby Śląsk a jaka ta Janina popularna Nie wiedziałam, że to śląskie imię

U mnie też sporo Janinek ale cebul już nie mają.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
babka 00:56, 18 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Cześć Polinka, ja pierwszy raz u Ciebie choć często Cię spotykam na innych wątkach, muszę się poprawić i pospacerować po Twoim ogrodzie
Pytałaś u Jazzy o gracki, to u mnie Waldek opisał dokładnie jak powinny wyglądać i po czym je rozpoznać. Ja w dalszym ciągu śmiem wątpić w ich "rodowód" ale nie będę się upierała dopóki się nie przekonam
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4924-moja-walka-z-wiatrakami-czyli-kamieniolom-troche-z-przypadku?page=315
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Juzia 10:54, 18 paź 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38833
Czyli latem i jesienią króluje czerwień....a wiosną niebieskośći?

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kasia73 12:38, 18 paź 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Dawno nie pisałam, czytam na bieżąco trawy piękne bardzo piękne silverów zazdroszczę! z szafirkami będzie pięknie już czekam na ten wiosenny widok.
Przesylam dużo dobrych myśli


Ps.
Upolowałam tuje mają przyjechać w czwartek, kopiemy pod nie DOŁY się dzieje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies