Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 16:17, 04 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
dominika_rew napisał(a)


W natłoku wątków, które odwiedzam, Twój przepadł mi kiedyś... ale teraz obejrzałam od początku i powiem Ci, że takie metamorfozy to ja lubię w dodatku masz zestawione rośliny dokładnie tak jak ja na rabacie, którą w tym roku robiłam: trawa, lawenda, limki, żurawki i bukszpan i oczywiście wszystko w bardzo podobnym ustawieniu z chęcią będę obserwować, jak to dalej u Ciebie się potoczy, bo jest pięknie, w moim klimacie pozdrawiam serdecznie!


Witaj Dominika
Zastawienie roślin takie żelazne, Ogrodowiskowe, bałam się kombinować z czymś innym aby nie zrobić cyrku Na jesieni wywaliłam klona z bukszpanu i posadziłam śliwę wiśniową. A teraz mam plan kolejny na te obwódki bukszpanowe tylko czekam na wiosnę
Uciekam do Ciebie zobaczyć Twoją ogród w podobnym klimacie jak piszesz
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gabrysia_ 12:16, 05 sty 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Polinko...wszystkiego dobrego w Nowym Roku
...doczytałam,że jakiś plan na zmiany się szykuje..oby do wiosny
Buziaki
____________________
polinka 18:11, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gabrysiu buziaczki noworoczne
Plan wstępny mam w głowie, dobra dusza Marta obiecała pomoc wizualizacyjną
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:18, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Ciągnie mnie już bardzo do zrobienia nowego planu ogrodowego, najchętniej już jutro zaczęłabym coś przesadzać, dosadzać ale najpierw krótkie podsumowanie pierwszego roku w polinkowym ogrodzie

Styczeń 2013r.





Kwiecień 2013r.



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:24, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Maj



Czerwiec



Lipiec



Sierpień


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:47, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
wrzesień


Pażdziernik


Listopad



Podsumowując tamten rok stwierdzam, że ciut zle zaczęłam Największy błąd to stopniowe kupowanie smaragdów. Mogłam najpierw sadzić tuje a póżniej myśleć o roślinach. Teraz będzie misz masz w wysokości żywopłotu.
Pomijając wszystkie błędy i niedoskonałości, które popełniłam ogrodnictwo to jest radość i ukojenie dla mojej duszy a wieczór w ogrodzie z lampką wina przy świetle pochodni i zapachu lawendy to najwspanialsze zakończenie każdego dnia
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
JoannA 18:51, 06 sty 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Polinko, wielkość tuj dobierzesz w szkółce i nie bedzie "misz-maszu" w wysokości żywopłotu
Ale metamorfoza, świetnie że wstawiłaś te zdjęcia. To dowód na to jak w jeden sezon można założyć piekną rabatę.
Fotka z listopada mnie urzekła.
pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
polinka 21:32, 06 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Joanko macham wieczorowo Wiem, że smaragdy powinnam kupić już większe tylko odwieczny problem z funduszami Rabata pięknie się rozrosła dzięki magicznemu nawozowi na F...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
JoannA 21:40, 06 sty 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ten magiczny nawóz na F znam bardzo dobrze
A problem z funduszami też nie jest mi obcy.
pozdrawiam wieczorowo
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
dominika_rew 21:48, 06 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Porównania zmian ogrodowych uwielbiam! Dzięki za wizytę u mnie i zapraszam jeszcze
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies