Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

jagoda99 14:00, 10 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Polinko tak wlasnie u nas ocieplenie
Wlasnie spakowalam wszystkie chmurki snieg i mroz tylko zaadresowac i juz Wam wysylam hi hi hi
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Milka 14:38, 10 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polinka napisał(a)
U mnie śliwy wiśniowe i miłorząb mają pąki. Co robić? Drzewka młode, w tamtym roku sadzone. Czy można je jakoś ochronić przed zmarznięciem?


Akurat oba są bardzo wytrzymałe
Ja w poprzednim roku sadziłam i też przyszły mrozy i bez problemu pzretrwały, a nastoletnie magnolie padły
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 17:16, 10 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jagoda99 napisał(a)
Polinko tak wlasnie u nas ocieplenie
Wlasnie spakowalam wszystkie chmurki snieg i mroz tylko zaadresowac i juz Wam wysylam hi hi hi
pozdrawiam


Jagoda Ty ten mróz to adresuj w inne rejony świata Dla mnie troszkę śniegu może być ale bez jakiś wielkich zasp.
Mam nadzieję, że to ocieplenie u Was stopniowe i żadnych powodzi nie będzie.
Trzymaj się ciepło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:17, 10 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
irena_milek napisał(a)


Akurat oba są bardzo wytrzymałe
Ja w poprzednim roku sadziłam i też przyszły mrozy i bez problemu pzretrwały, a nastoletnie magnolie padły


Irenko dzięki za pocieszenie, teraz tylko zostało modlić się o mały mróz.Może prognozy się nie sprawdzą
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jagoda99 15:03, 13 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
U mnie ocieplenie
Ciekawe jak dlugo utrzyma sie taka pogoda
No juz dobrze zmnieniam adresata moich wysylek pogodowych jak nie chcecie mrozu to nie sniegu tez Wam nie wisle hi hi hi ale jestem zolza nie
pozdrawiam zycze duzo sloneczka
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
gusiarz 16:51, 13 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Podobno zimy ma już nie być... mam taką nadzieję... jakoś wiosnę czuję w kościach
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 08:59, 16 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jagoda a jednak zaadresowałaś śnieg do nas? Dziękuję, że tylko w takiej ilości Dobra kobieta z Ciebie

Aguś a u nas śnieg...Myślę, że to jednak drugie i ostatnie podrygi pani zimy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
gusiarz 14:38, 16 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
A kysz, a kysz zimo... robiłam przegląd w ogrodzie... bzy maja już malusie listki, to samo róże, liliowce wykiełkowały z ziemi, nawet tulipki... Jak znajdę czas to muszę poplewić... chwasty rosną na potęgę
Ale chociaż człowiek nie będzie się nudził.... Wczoraj siedziałam chyba do 23-23.30 i szukałam odmian do sadu i warzywnika... czas coś pozamawiać
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 06:49, 17 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
U mnie miłorząb i śliwy tez już czują wiosnę Trzymam kciuki za ocieplenie bo jak zima zagości na dobre to będę rzewnie płakać jak mi coś zniszczy w ogrodzie
A najlepszym przykładem, że już większość z nas czuje wiosnę są pierwsze zamówienia ogrodnicze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jagoda99 20:18, 18 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Dziekuje za odwiedziny
Najgorsze ze wszystkie zurawki mi sie podobaja
Chyba chmury sniegowe mi odeslaliscie bo sypie sniegiem ze ho ho ho
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies