Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

jagoda99 02:11, 22 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Polinko no jak tam karmniki dla ptakow gotowe
Dziekuje za wizyte
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
aga_pe 10:23, 23 sty 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)
Aga jak ja Ci zazdroszczę tego optymistycznego podejścia Muszę chyba na jakieś szkolenie się udać co by nie martwić się na zapas


Polinka, ja jeszcze parę lat temu też nad wszystkim lamentowałam. Ale to szkoda zdrowia, bo to i tak niczego nie zmieni i szkód nie naprawi....a tylko wątroba boli
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 12:04, 23 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Robert dziękuję Niestety ta rabata to już prawie cały ogród

Jagódko karmnik właśnie się robi I to dzięki Twoim przypomniałam sobie o stołówce dla ptaszków

Aga z każdym kolejnym porankiem nerwów mniej, dociera do mnie, że i tak nic nie zmienię.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 14:21, 23 sty 2014


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
No i o to chodzi
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
gusiarz 17:47, 24 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Polinko.... dotarłam do Ciebie... u nas internet od dwóch tygodni szwankuje... jest przez pół dnia i dwa dni brak ... mam nadzieję że nareszcie się uspokoi. Pięknie pokazałaś zmianę na rabacie... ogrom pracy wykonałaś . A zlodzenie na roślinkach tylko im służy - ochrania przed mrozem. U nas w ubiegłym roku też tak było i naprawdę roślinki bez problemów wytrzymały.
Nawóż na F jest niesamowity
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 18:13, 24 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)
No i o to chodzi


Jest ok., musiałam troszkę się wyżalić
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:17, 24 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
gusiarz napisał(a)
Polinko.... dotarłam do Ciebie... u nas internet od dwóch tygodni szwankuje... jest przez pół dnia i dwa dni brak ... mam nadzieję że nareszcie się uspokoi. Pięknie pokazałaś zmianę na rabacie... ogrom pracy wykonałaś . A zlodzenie na roślinkach tylko im służy - ochrania przed mrozem. U nas w ubiegłym roku też tak było i naprawdę roślinki bez problemów wytrzymały.
Nawóż na F jest niesamowity


Aguś to mnie pocieszyłaś Mam nadzieję, że internet przestanie fiksować bo wiem, jak to człowieka denerwuje. A za dobre słowo na temat rabaty bardzo dziękuję
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:26, 24 sty 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Stołówka dla braci mniejszych




Gości jeszcze brak ale liczę na liczne odwiedziny


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jagoda99 19:38, 24 sty 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Super ta stolowka dla ptaszkow
Przyleca napewno
pozdrawiam
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
polinka 17:51, 03 lut 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Pierwszy słoneczny dzień tegorocznej wiosny za nami Mam nadzieję, że zima już sobie o nas nie przypomni! 2 godziny siedziałam dzisiaj pod kocykiem w ogrodzie i planowałam zmiany Ogród, który nie ma jeszcze roku a już jedna część pójdzie do całkowitej rewolucji. Na szczęście M. również pochwala ten pomysł więc jest ogólny kop do działania Jutro będzie mały szkic pierwszych rewolucji ogrodowych.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies