Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Pokaż wątki Pokaż posty

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Gardenarium 10:40, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Werbena napisał(a)





Kształt tej rabaty jest trudny do oceny bo nie ma porównania jak przebiegają linie w całym ogrodzie, wyrywkowo tutaj nie mogę ocenić bo nie widzę reszty

Wielość jest ok tak na pierwszy rzut oka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zuza 12:39, 20 sty 2014


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 267
Gardenarium napisał(a)
Cały z grabu albo cały z cisa, tui np. Kórnik (strzyżonej oczywiście) lub buka. Grab i buk trzyma liście zimą i wygląda kolorowo (brązowo). Poza tym zdobią plątaniny gałązek

Dziękuję!!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1564-poczatkujaca-ogrodniczka-i-jej-milion-pytan-i-rozterek bardzo, bardzo proszę Was o pomoc :-)
Werbena 12:53, 20 sty 2014

Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 18
Gardenarium napisał(a)


Kształt tej rabaty jest trudny do oceny bo nie ma porównania jak przebiegają linie w całym ogrodzie, wyrywkowo tutaj nie mogę ocenić bo nie widzę reszty

Wielość jest ok tak na pierwszy rzut oka.

Wymyśliłam ekran z cisa od strony samochodu, a przed nim róże, trawy i bukszpany. Co o tym sądzisz Danusiu? ( Kompletnie nie potrafię rysować, więc nie jestem w stanie przenieść mojego pomysłu na papier)
Gardenarium 13:07, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niepotrzebny ten ekran moim zdaniem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Werbena 13:11, 20 sty 2014

Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 18
Wydaje mi się, że róże nie mają tła
Gardenarium 16:04, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ekran z cisa od strony samochodu chcesz tutaj? Nie wiem dlaczego chcesz tu mieć tło, skoro on wszystko zasłoni a nie będzie tłem



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:06, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To już prędzej niska obwódka z drugiej strony, czerwona linia nawiązuje do linii rabaty na zakolua tego ekranu nie dawaj





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Werbena 16:13, 20 sty 2014

Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 18
Dobrze Danusiu, przekonałaś mnie (jam jak Św. Tomasz - jak nie zobaczy to nie uwierzy). A te bukszpany od strony samochodu Ciąć w kulki czy stożki, bo jeszcze ich nie cięłam?
Gardenarium 16:18, 20 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ja nie przekonuję tylko radzę tak, jak to widzę, zrobisz jak będziesz uważała

Bukszpanik czerwona linia, a tutaj mówiłaś o różach z dodatkami Róz powinno być dużo i gęsto z dodatkami tupu lawenda, jeżówki i trawki, krwawniki Żadnych stożków, nie pasują tutaj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Werbena 16:21, 20 sty 2014

Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 18
Dziękuję Ci bardzo Twoje rady są bezcenne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies