Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Madzenka 21:39, 21 gru 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Niesamowite inspiracje, zarówno bombki jak i wianki mistrzowskie! Brawo
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 21:42, 21 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Łukasz dołączam do pochwał wiankowych oba śliczne a za żurawki jakaś nagroda wpadła?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Luki 21:52, 21 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko bardzo dziękuje. Tyle pochwał, że niedługo będe wyglądał jak bura... albo bardziej świątecznie jak barszczyk

Aniu dziękuje za wiankowe pochwały Oczywiście nic nie wygrałem od początku wiedziałem, takie konkursy jeżeli chodzi o zasady nie mają sensu, bo nie wygrywa jakość tylko ilość znajomych znajomych,a to chyba nie o to chodzi, niemniej miło ze strony Igora, że chce się dzielić swoimi roślinami w jakikolwiek sposó, a konkurs to dobre rozwiązanie Ja sobie wygraną sam zafunduje będzie trzeba powoli myśleć co wybrać. Mus iść zarobić na roślinki bo chce sporo zmienić na rabatach.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Agania 08:41, 24 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
a nie mówiłam, prawdziwą świąteczna biżuterię pokazujesz

Wesołych Świąt Łukasz i smacznego przy wigilijnym stole

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 12:52, 24 gru 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Lukaszu przecudowne ozdoby stworzyłeś Życzę Ci aby w tak wspaniałaj świątecznej atmosferze Twoje Świeta były wyjątkowe, wspaniałe szczęśliwe i pelne radości Pozdrawiam świątecznie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Luki 16:41, 24 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Wszytkim odwiedzającym życzę rodzinnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Pogody ducha, dużo zdrowia, spełnienia wszystkich ogrodowych i tych innych marzeń. Samych pięknych chwil w życiu i aby tegoroczne święta spędzone w gronie rodziny dały każdemu chwile odpoczynku od codziennego pędu
Dziękuje za te wszystkie miłe słowa, porady i każdą otrzymaną podpowiedź. Cieszę się ogromnie, że tutaj trafiłem i mam nadzieję, że przyszły rok pozwoli jeszcze lepiej się poznać
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:42, 25 gru 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Święta jak to święta mijają szybko i smakowicie
Narzędziowo na sezon jestem świeżo zaopatrzony i już się domagam wiosny, ale takiej prawdziwej w marcu, a nie 10 stopni 25 grudnia
Przeglądam realizacje Danusi i ogrody innych i już zgłupiałem.
Nie mam co robić wieczorami to planuje sobie powoli zmiany na rabatach.
Na 'przychodnikowej' wywalam dwie tuje, dwa cyprisiki, jałowca, kilka bylin pozostanie bez nowego lokum i wycinam sumaka bo zestarzał się i brzydko wygląda. Zostają tylko 3 tuje wraz z liliami i liliowcami do nowego zaaranżowania.
Tak jest (rysunek bez roślin)

a tak sobie planuje bez konkretnych skutków, kształt zmieniony, 35 żurawek do posadzenia i... no właśnie i co dalej. Mam nad czym myśleć


To dobranoc i życze doświętowania w dniu jutrzejszym
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mala_Mi 12:18, 26 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj widzę wielkie zmiany.. a program do projektowania konstrukcyjnego... służy do projektowania ogrodowego
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Robertop 20:13, 26 gru 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Wszystkiego najlepszego po Swiętach
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gardenarium 16:39, 27 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Taka luźna propozycja, bo nie wiem z której strony patrzysz na tę rabatę, ale dobierając odpowiednio wysokości roślin może być uniwersalna



1 - trzmielina na pniu albo cyprysik kula na pniu, koniecznie żółte
2 - tuja wschodnia 'Aurea Nana' albo kuliste tuje żółte lub zielone
3 - kule od największej do najmniejszej
4 - niskie trawki lub turzyce
5 - żywopłocik z bukszpanu strzyzony
6 - 5 szt innych trawek (lub inne turzyce)
7 - Carex 'Prairie Fire' - rudziejący na jesień
8 - niskie różaneczniki jakuszimańskie, ciemny fiolet
9 - żółte cosik albo Carex Evergold
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies