Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Mille 19:46, 31 lip 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Luki napisał(a)

Ta roślinka to przetacznik 'Red Fox' wysokość ok 30cm kwitnie nawet do miesiąca, mój powinien już być przycięty


Wow, wygooglowałam go i z bliska robi jeszcze wieksze wrażenie. Myślisz, że dałby rade w miejscu gdzie słońce jest dopiero od 13? Piękny jest.
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
pawel_snopek 19:50, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Zazdroszę tych opadów u Ciebie ogród jak zawsze piękny
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Luki 19:52, 31 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mileno mój ma słońce do 14, może się troszke pokładać i gonić do słońca, ale jak ma ścisk tak jak u mnie to jest widoczny i nie przeszkadza pokładanie, w zeszłym roku rósł w większyym zacienieniu i wymagał związania, ale nie odbiera mu to urody

Paweł opady dobre bo podlewać nie trzeba a niedawno wysiałem trawnik, róśliny również zdrowiej wyglądają po tych upałach, ale coś w ogrodzie bym zrobił bo mam ogromne zaległości. Nie będę narzekać, niech sobie popada, ale tylko do jutra
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AlKa 19:55, 31 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Jak ty to ogarniasz, swój ogród i siosty i jeszcze na forum na bierząco?
U mnie tez pada, a miałam tyle planów ogrodowych dziś.
____________________
pora na zmiany
pawel_snopek 19:56, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
W Bydgoszczy padało ostatnio tak około 3 lub 4 tygodni temu
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Zielona 21:44, 31 lip 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Łukasz... jeśli tak wyglądają rabaty przed sprzątaniem, to... chcę mieć bałagan na rabatach Pięknie. A na zdjęcie "po" nie mogę się doczekać. Fajnie, że miałeś w zanadrzu takie ładne tło dla limek i spółki
Luki 22:01, 31 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Alka ostatnio raczej nie ogarniam i najlepiej wyprowadziłbym się dalekooo od domu, ale szkoda mi pozostawić ogród. Forum ogarniam lepiej wtedy gdy nie pisze, jak już piszę to mam większe zaległości

Paweł u mnie przechodzą co jakiś czas burze, ale jak to na piasku woda przechdzi jak przez sito.

Marto dziękuje Ci bardzo za miłe słowa. Na zdjęciach nie widać zaschniętych kwiatów, przekwitniętych lilii, które powinny być dawno wycięte i wielu innych szczegółów, no ale nigdzie mi nie uciekną. Rabata będzie wielką improwizacją bo tak na prawde wiem, że mają na niej być hortensje i rh... muszę się jednak postarać po to jedyna rabata, która ma zasłonięte brzydkie plecy w postaci betonowego płotu
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 22:25, 31 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Nie wiedziałem że masz jeszcze tyle miejsca na nową rabatę. Sądząc po Twoich umiejętnościach będzie cudnie.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Luki 23:10, 31 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paweł tak 3 razy większa powstanie w przyszłym sezonie, ale będzie w formie wyspy z brzozami i czerwono-fioletowo-różową rabtą bylinową. To takie miejsca, które były kiedyś całkowitym nieurzytkiem, jakieś śmieci, wszelakie gospodarcze badziewie i 100 i jedno niepotrzebne ogrodzenie Teraz w końcu udało się to okiełznać tylko trzeba poczekać, aż gmina upora się z przeklętą kanalizacją. Chociaż jest jeszcze jeden relikt przeszłości, którego chciałbym się pozbyć, ale to jest raczej niemożliwe, chyba że w nocy wjechałbym koparą i rozwalił to na drobny mak
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 23:17, 31 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
To masz jeszcze duże pole do popisu.
A relikt przeszłości kto wie-może i jego kiedyś się pozbędziesz
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies