Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

mateuszmichn 12:13, 20 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Dzięki za miłe słowa co do rysunków. Mam nadzieję, że jakoś to wyjdzie. Pewnie i tak będę miał do ciebie wiele pytań, bo masz fajny ogród. Mam nadzieję, że moge liczyć na twoją pomoc. Jeśli chodzi o szkółki to muszę się porozgladać bo nie znam za bardzo takich w mojej okolicy.
____________________
Mój mały zakątek
basia3 23:17, 20 lip 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Super u Ciebie bardzo mi się podoba. Pysznogłówka śliczna, miałam też urosła jak wariatka, podzieliłam się z sąsiadką u niej też ogromna, ale u mnie zdechła nie wiem czemu, sąsiadka obiecała że odkopie mi kłącze. Trochę wyszło jak w przysłowiu kto daje i odbiera...Dobrze że sąsiadka to fajna babka.

Ja też ciągle mam nowe pomysły na powiększanie rabat.
____________________
JEST DOBRZE :D
Kindzia 23:41, 20 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Łukasz..projekt, wycena, korekta...matko...Ty jak profesjonalista!!! Podziwiam!!!
I dziękuję, że pamiętasz o mnie Nie baluj zanadto
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
malkul 08:14, 21 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Luki napisał(a)
[b]

... Jutro jadę na przeszpiegi i małe zakupy więc będę Cię kusił


jak tak zakupoprzeszpiegi?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
GosiaJoanna 16:16, 21 lip 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Łukasz planuję nasadzenia na przedogródku jest to południowa strona słońce non stop tzw patelnia, doradz mi prosze która żurawka da radę na tak ostrym słońcu
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Luki 23:22, 21 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
mAteusz rozpoznanie szkółek jest najważniejsze bo wtedy łatwiej jest zaplanować nasadzenia jeżeli nie chce się zamawiać prze internet

Basiu bardzo mi miło U mnie niestety juz niewiele miejsca na powiększanie, ale gdzie się da to staram się to wykorzystać lub planuję wykorzystać

Kasiu dwie rabaty tak zrobiłem i na dobre mi to wyszło to co zrobiłem bez przemyślenia da się znieść, ale nie długo. U siostry trzeba podejśc do tematu konkretnie
Właśnie nie baluje tylko całe dnie zawaliłem sobie obowiązkami, ale takimi jak ja chcę i nikt mi nie przeszkadza

Gosiu trzeba coś kupić, a resztę prześledzić czy jest to co planuję mieć i zobaczyć to co chciałbym mieć, a mieć nie mogę

GosiuJoanno ja ogólnie unikam sadzenia żurawek na wystawie południowej bo to nie ich miejsce, ale poradzą sobie odmiany o ciemnych liściach np Obsidian, Binoche, Black Taffeta, Mocha. Wszystkie inne na południowej patelni bledną lub mniej lub więcej się przypalają, wszystko zależy jak będzie Ci przeszkadzać przypalenie po upałach
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
mateuszmichn 23:27, 21 lip 2015


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Luki napisał(a)
mAteusz rozpoznanie szkółek jest najważniejsze bo wtedy łatwiej jest zaplanować nasadzenia jeżeli nie chce się zamawiać prze internet



Przez internet jest obawa że przyjdzie nie to czego się oczekuje, najlepiej zobaczyć gołym okiem i dotknąć. No chyba że z poleconego źródła. Narazie wszystko poznaje.
____________________
Mój mały zakątek
GosiaJoanna 05:33, 22 lip 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Dzięki Łukasz
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
iwonadm 07:49, 22 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Łukasz masz jakiś patent na pokłada jące się jeżówki?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
ewsyg 09:15, 22 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Łukasz, jeżówka Secret Romance jednak się pokłada
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies