Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 13:15, 28 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
10 lipiec


28 lipiec to gdzieś 3 sadzonki bo w sumie to 5 mam przy sobie posadzonych(jesień zeszłego roku)


Póżniej już cały czas tak samo, a teraz minimalnie blakną, ale trzymają kolor.

No i jeszcze o rojniczkach zapomniałem, piękną oprawę dostały... ja mam coraz większą ochotę rozwalić mój pseudo skalniak bo już całkowicie w cieniu rośnie i brzydkie to to wszystko




____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 13:32, 28 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Babskie kremy ofafluniłam ekran .. Pamiętaj ,że na ręce możesz dać taki krem do twarzy nawet babskiej wtedy łapki będą miały luksusa
Za zdjęcia jeżówki wielkie dzięki ojjj..z tymi kolorami , to Ci powiem...muszę ją oblukać dokładnie
A dąbrówkę jaką masz na myśli ??? Tą bordową czy inną ??? a nie będzie to za niskie ???
Ps..jakie jest Twoje zdanie na temat też żuraweczki ( chyba ) którą dostała od Ciebie Marta Zielona i ma ją przed red baronem ???
Ps2 bo do jeżówek ucisnęłam trytomę psieplasiam za złamanie planu
Ps3 jestem nieustającą fanką Twego skalniaka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_t 13:51, 28 sie 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
piękne jeżówki!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Katkak 13:55, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz super wyglądają te trawki jakby przeciskające się przez bukszpanowe kule. Mój Szekspir też się poprawił. Wprawdzie plamistość ma, ale bardzo obficie teraz kwitnie i ładnie trzyma kwiaty. Drugie kwitnienie znacznie lepsze od pierwszego.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 13:57, 28 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja też skalniaka będę bronić jak niepodległości . A zasadzasz się na niego już od dawna .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Igan 14:05, 28 sie 2016


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Hej!

Zachwyciła mnie mnogość żurawek w Twoim ogrodzie...ja dopiero zaczynam z nimi przygodę. Zamówiłam póki co dwie odmiany. Ponieważ siedzisz w tym temacie dość mocno, zapytam, które odmiany są Twoimi ulubionymi i które szczególnie polecasz?
____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
leon60 14:51, 28 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
GD boooska mus mieć
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 16:25, 28 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Macham leniwie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
chojna 16:29, 28 sie 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Pięknie !
I Zurawki i jeżowki i skalniak.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Luki 17:04, 28 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Elu zapraszałem? zapraszałem było tak ładnie, bo teraz na zdjęciach jakoś to fason trzyma bo na żwyo bida oj bida
Wiesz jak się cieszyłem z balsamu ujędrniającego, szamponu i odzywki do farowanych, płynu micelarnego do demakijażu i jeszcze kilkunastu innych wynalazków, normalnie skakałem z radości do tego ja taki dobry wszystko oddałem mamie i siostrze.
1. żuraweczka Solar Eclipse, jedna z tych, które u mnie na pewno zostaną bo świetnie się mnoży rośnie wszędzie, nie idzie w drewniane pędy i praktycznie nie wymaga dzielenia jak już coś to dla pozyskania większej ilości.
2. Trytoma dobry wybór
3. oj zmieniłabyś zdanie
4! żuraweczk SE dostaniesz ode mnie

Aniu spróbuje rozsypać nasiona, ciekawe czy wzejdą i powtórzą cechy bo z tymi odmianowymi to różnie bywa.

Kasiu widzisz u mnie tak samo drugie tłoczenie zdecydowanie lepsze i nawet wszystkie róże się razem zgrają za parę dni.
Skalniak to jeszcze istnieje tylko z powodu mojego lenistwa i mamy, która też go broni

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies