Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

mikina34 11:11, 25 sie 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Luki napisał(a)

Moni ja tylko z siewek rozmnażam te najzwyklejsze jeżówki, odmianowe można dzielić tak mniej więcej w maju jak już mają ładne rozetki liści, ale też nie można tego robić nadmiernie, jak już są rozrośnięte i trzeba je odmłodzić


Luki, dzięki za odp. rozumiem, że muszę poczekać aż mi się na wiosnę wysieją (mam nadzieję, że nie wypielę razem z chwastami, bo to pierwsza moja przygoda z jeżówkami) i liczyć na obfity siew
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
lojalna_ 11:12, 25 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
zwłąaszcza o tych zawilcach ....bym sobie przypomniała )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
leon60 19:48, 25 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
zeszłej jesieni też miałam od groma doniczek do dołowania teraz jestem z siebie dumna zaledwie 12
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Madzenka 19:27, 26 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ha, liczę doniczki, mam jedną
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 09:06, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu to level pełnego ogrodu

Moni pamiętaj, że odmianowe o pełnych kwiatach się nei rozsiewają, a te o pojedynczych kwiatach nie zawsze powtórzą cechy i też słabo się sieją. Najpewniejsze są te zwykłe różowe i białe

Jolu no, a moje zawilce siedzą i kotłują się w doniczkach i czekają na miejsce

Olu ja muszę to jakoś ograniczyć bo zgłupieje, ale ostatnio z głupot podzieliłem hakone, które było na wiosnę do donicy kupione i teraz mam już 3 duże przekorzenione sadzonki. Kupiłem dwa kukliki bo mi się podobały, teraz mam 6, 7 cisów z nietrafionej rabaty czeka na miejsce, a perspektywy marne, a są ładne... i tak wymieniać można.

Marzenko miej litość

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:42, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Wstałem wczoraj wcześnie rano by zdjęcia zrobić i powiem tylko tyle... nie opłacało się bo większość ogrodu i tak w cieniu



____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:47, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909


Statyści


Basen sprzątniety to i przeciąg się zrobił, pomijam, że ochłody brak, a upały przyszły, ale przynajmniej mam sprzątanie z głowy, a bardzo tego nie lubię


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Lukasz2013 09:49, 27 sie 2016


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
Tak czy owak świetnie wszystko wygląda Luki.
Luki 09:50, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
O poranku tutaj ciemnica, a zimą w ogóle słońce nie dociera






No i Munstead Wood z Szekspirem rehabilitują sie za pierwsze kwitnienie, o dziwo William jędrny i w pełni zdrowiutki... pukam w niemalowane
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 09:53, 27 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jeszcze małe ogłoszenie parafialne.
Jakiś czas temu dostałem nagordę za publikacje w MPO (luty tego roku, na pewno jeszcze ktoś pamięta)
Niestety w zeszłym roku kupiłem podobny sprzęt, którego używam w niewielu miejscach, więc drugi do niczego mi nie potrzebny.
Może ktoś będzie zainteresowany, nówka nawet nie otwarta, kółeczko do kancików, podstawa jeżdżąca , okazyjnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies