Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Luki 17:10, 28 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iga u mnie żurawek i żuraweczek już coraz mniej, mnogośc kolorów przejadła mi się po 5 latach, ale nadal zostawie sobie z kilkadziesiąt .
Ja w szczególności lubię żuraweczki, z nich ulubione to Gunsmoke, Redstone Falls, Sweet Tea, Solar Power, Solar Eclipse, Honey Rose, Kimono i Cracked Ice.
Z Żurawek niezawodne u mnie są Sashay, Marmalade, Rio, Lime Marmalade, Caramel, Beauloais, Pinot Gris, Malachite.
Oj miałem tych odmian mnóstwo, teraz została już resztka.

Olu polecam bardzo

Asiu ja również leniwie z wędzenia słonecznego

Olka dziękuję bardzo
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 17:21, 28 sie 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Echhhhh nie chce płynu micelarnego wybredniś
Ale balsam ujędrniający ?? nooo fieszzz, zawsze siem do ujędrnienia Czegośtam przyda

sorry Łukasz głupoty się mnie dziś trzymają
Czyli solar eclipse jest git ale pasowałaby tam , między te kulki ?? do jeżówek i trytomy ??? za pstrokato nie będzie ???

Aa....a dąbrówkę jaką miałeś na myśli ?? burgundy glow ???

Ps...jeszcze przyjadę ....spokojnie przeca nie umierom
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Igan 17:25, 28 sie 2016


Dołączył: 22 sie 2016
Posty: 98
Luki napisał(a)
Iga u mnie żurawek i żuraweczek już coraz mniej, mnogośc kolorów przejadła mi się po 5 latach, ale nadal zostawie sobie z kilkadziesiąt .
Ja w szczególności lubię żuraweczki, z nich ulubione to Gunsmoke, Redstone Falls, Sweet Tea, Solar Power, Solar Eclipse, Honey Rose, Kimono i Cracked Ice.
Z Żurawek niezawodne u mnie są Sashay, Marmalade, Rio, Lime Marmalade, Caramel, Beauloais, Pinot Gris, Malachite.
Oj miałem tych odmian mnóstwo, teraz została już resztka.

Olu polecam bardzo

Asiu ja również leniwie z wędzenia słonecznego

Olka dziękuję bardzo


Dzięki za odp.

Heh, mogłam szybciej zapytać, akurat nie wstrzeliłam się z zamówieniem ani trochę
____________________
Iga - Z ogrodem, to jestem w lesie!
nicol21 19:57, 28 sie 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Lubię tą energię w Twoim ogrodzie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mirka 20:36, 28 sie 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Luki napisał(a)
Wstałem wczoraj wcześnie rano by zdjęcia zrobić i powiem tylko tyle... nie opłacało się bo większość ogrodu i tak w cieniu



Łukasz Co to za rozchodnik?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
lojalna_ 20:48, 28 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
O Luki soczystość u Ciebie po oczach daje . Juz sama nie wiem co ogladac taki oczopląs mam slicznie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Luki 21:19, 28 sie 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Elu no wiesz ja to bardzo wybredny w tej kategorii

Solar Eclipse ma brązowy środek i limonkowe brzegi liści, ewentualnie można by dać żuraweczkę o stalowo srebrno troszki różowych liściach, znakomicie konweniuje z Red Baronem, a kolor nie będzie tak pstrokacie się narzucał na rabacie no i to moja naj naj wśród żurawek i żuraweczek ... ta wypadałoby odmianę podać: Gunsmoke

Myślałem o tej ciemnej dąbrówce lub takiej brązowej w ciapki, ale nie pamiętam odmiany, ale to jednak zbyt niskie by było

Iga żurawek jest teraz już tak dużo w ofercie, że trudno trafić na to samo, a nowe odmiany nie są gorsze i też będą dobrze rosły, na prawdę kiepskich odmian żurawek jest niewiele

Ewelino energia to mnie by się przydała, ale moje akumulatory jakoś odpowiedni serwis nie mogą trafić

Mirka szczerze to sam nie wiem, kupowałem jako Briliant, ale na pewno nim nie jest co nie zmienia faktu, że nawet lepiej mi pasuje tam niż Briliant, którego planowałem na początku

Jolu tyle tego tałtajstwa nasadzone, że na prawdę nie wiadomo na co patrzeć oby nie tam gdzie na wycinałem brzydkich bylin i są dziury
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 21:49, 28 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Akumulaotrki widzę,ze sie na słońcu podładowały
a tych jezówek juz za rok pewnie nigdzie nie bedzie mozna dostać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
AgataP 09:10, 29 sie 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Oj ja też leniwy weekend miałam, w końcu zadaszenie się spisało.
Cały dzień w wypasionym cieniu Słońce to już nie dla mnie.
Pięknie kolory masz w ogrodzie
U mnie widzę, że jeżówki bledną powoli, liście peoni zasychają, monarda już ma suche główki, tylko werbena szaleje i róże.
Po drugiej stronie w starterach stoją rozchodniki i reszta traw
No ale widać że do jesieni blisko...
____________________
Z Pszenicznej...
Kawa 10:38, 29 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Łukasz ślicznie
miałam zacytować zdjecie ale tyle mi się podoba
ta z red baronem ..
jeżówki bosskie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies