Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

leon60 18:48, 18 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jazzy napisał(a)

Kawał solidnej roboty, efekt wypasiony na maxa A czym planujecie wykończyć brzegi i kiedy to będzie? Bo siem już doczekać nie mogie!

Tymczasowo tym co było czyli jakimś tam łukiem tylko będzie docinany na wymiar Nie znalazłam nic ciekawego a jak już pewnie znajdę to mnie cena zabije i łupek chwilę poleży..
Kiedy? nie jestem w stanie określić patrząc co się dzieje za oknem...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Juzia 18:51, 18 kwi 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
malgorzata_s napisał(a)


ojojojojoj to czeka mnie wydatek. dzięki za info


Będziesz takie wielkie oczko u siebie robić?????
Chyba zamiast trawnika
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mala_Mi 20:33, 18 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
leon60 napisał(a)

popłyneło



A ja Ci zazdroszczę szerokich i porządnych półek na rośliny

Wyszło super
Jak zwykle
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Syla 20:47, 18 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ola i jak tam ... szumi ? ... Pytam czy łagodnie bo doczytałam , że próby były ... Fajnie to sobie wymyśliłaś ... Już widzę ten zakątek i Ciebie na leżaczku No cóż jeszcze chwila jeszcze moment ... Dopytam jeszcze o te rośliny w oczku , tak z czystej ciekawości , one są sadzone w samym piasku ? i rosną zamoczone w wodzie ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 20:55, 18 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Mala_Mi napisał(a)

A ja Ci zazdroszczę szerokich i porządnych półek na rośliny

Wyszło super
Jak zwykle

tak półki ważna rzecz
dzięki Aniu
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 21:00, 18 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Syla napisał(a)
Ola i jak tam ... szumi ? ... Pytam czy łagodnie bo doczytałam , że próby były ... Fajnie to sobie wymyśliłaś ... Już widzę ten zakątek i Ciebie na leżaczku No cóż jeszcze chwila jeszcze moment ... Dopytam jeszcze o te rośliny w oczku , tak z czystej ciekawości , one są sadzone w samym piasku ? i rosną zamoczone w wodzie ?

Sylwuś szumi i to jak nie sądziłam, że tak fajnie będzie szkoda tylko, że pogoda nie pozwala na delektowanie się słońcem i szumem wody... mam nadzieję, ze to już końcówka i w końcu się doczekamy ciepełka
Roślinki posadzone w piasku i drobnym żwirku, w donicach mam tylko lilie na dnie. Jak zobaczyłam co rośliny zrobiły z doniczkami po czterech latach wolałam posadzić je luzem
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Madzenka 22:44, 18 kwi 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Miałam tyły i to jakie, zeby premiere ściany przeoczyć, słów brakuje dla określenia efektu!,
Ja juz miejsce na trawie zajęłam, skoro leżaczek przez ciebie zajęty, to ja na kocyku leżę i się gapię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
leon60 09:17, 19 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Madzenka napisał(a)
Miałam tyły i to jakie, zeby premiere ściany przeoczyć, słów brakuje dla określenia efektu!,
Ja juz miejsce na trawie zajęłam, skoro leżaczek przez ciebie zajęty, to ja na kocyku leżę i się gapię

Marzenko lejesz miód na moje serce, dziękuję
Miejsca na trawniku dużo jak lubisz w słońcu do cienia zaproszę jak będzie altana
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:13, 19 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Odsadziłam donice tylko pogoda na foty do bani..


____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 10:13, 19 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181

Poli miskanty w tym sezonie będę podziwiać u Ciebie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies