Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Słoneczny ogród słonecznej safikey

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród słonecznej safikey

safikey 12:24, 10 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
u nas mogłoby popadać, bo na razie to tylko wieje - tak mocno, że przewróciło stojak z surfiniami - połamane są i takie wynędzniałe, szkoda
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 12:34, 10 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
nowości w ogrodzie - cd.



białe rozwary mocno się rozrosły i będą kwitły


mąż kształtuje od postaw nowo kupionego iglaka


kupiłam budleję, bo wszędzie piszą, że kwitnąc pięknie pachnie, więc posadziłam ją przy tarasie
i choć skorki zjadają liście pojawiają się pierwsze kwiaty
te skorki to jakieś przekleństwo!!!




kolorki w ogrodzie


____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Karol99 16:01, 10 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Budleja śliczna, lawenda także, a iglak już zaczyna przypominać bonsai. Za parę lat będzie naprawdę piękny.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
MirellaB 16:16, 10 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Budleja pachnie? Mam bardzo wrażliwe powonienie, ale jakoś nie czuję, żeby moja pachniała. Mam budleję olbrzymią jak drzewo, obcięłam ją na wiosnę i przeżywałam, że żałuję, że teraz będzie mniejsza jako krzak, a nie drzewo i fakt mniejsza jest, ale za to zrobiła się taka wielka szyszka

Co to za berberys wysoki - pomarańczowy czy czerwony tak jest w oddali.
Pamiętasz jego nazwę?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Marga 18:00, 10 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Nie mogę się napatrzeć na Twoje żórawki. Są ogromne! Gdybyś jeszcze nazwy pamiętała
Sadzonki kupowałaś w Młynkach u B.D.? Zgadłam?
To może jak już jestem, to jeszcze podpytam się gdzie kupowałaś lawendę?


____________________
Ogród dla moich synków
safikey 12:18, 11 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Karol99 napisał(a)
Budleja śliczna, lawenda także, a iglak już zaczyna przypominać bonsai. Za parę lat będzie naprawdę piękny.


Budleja spora rzeczywiscie, ale liscie wyzeraja mi skorki a ten maly bosai to oczko w glowie meza

Pozdrawiam
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 12:25, 11 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
MirellaB napisał(a)
Budleja pachnie? Mam bardzo wrażliwe powonienie, ale jakoś nie czuję, żeby moja pachniała. Mam budleję olbrzymią jak drzewo, obcięłam ją na wiosnę i przeżywałam, że żałuję, że teraz będzie mniejsza jako krzak, a nie drzewo i fakt mniejsza jest, ale za to zrobiła się taka wielka szyszka

Co to za berberys wysoki - pomarańczowy czy czerwony tak jest w oddali.
Pamiętasz jego nazwę?


Mirella czyli sliczna ta Twoja budleja, już sobie wyobrazam jaka ladna
A ten czerwony berberys to Orange Rocket, ktore uwielbiam i mam ich kilkka w ogrodzie, ale ten jest już dwuletni. Wyglada slicznie więc bardzo go polecam go do ogrodu

Milej soboty
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 12:31, 11 lip 2015


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Od czwartku goszcze u siebie siostre z rodzina z Hiszpanii i w niedziele mamy chrzciny ich malutkiej coreczki Sofii. Więc w domku już mamy wesolo, duzo ludzi i wczoraj robilsmy grilla, choc że wzgledu na pogode byl elektryczny. Byl też tort, bo mój szwagier Juan Carlos mial urodziny
I nawet w tym szalenstwie przygotowan udalo się nam zrobic wspolna fotke



Mój ulubiony szwagier, co prawda mam tylko jednego

Milego weekendu
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
MirellaB 23:26, 11 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
No to masz wesoło Bardzo ładne zdjęcie Pozdrowienia dla wszystkich Bawcie się dobrze

Nazwę berberysu zanotowałam - bardzo mi się podoba, muszę nabyć
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Karol99 23:35, 11 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Świetne zdjęcie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies